Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan emberek minek írogatn...

Az olyan emberek minek írogatnak facebookon, akiknek a tudományuk nem terjed tovább a "Sziától"? Mit akarnak ők tulajdonképpen?

Figyelt kérdés

Eddig nem jelöltem vissza idegeneket, de mivel csináltam egy csoportot így bejelöltem/visszajelöltem pár embert és azóta folyamatosan jelölgetnek. De minden üzenet csak annyiból áll, hogy "Szia", nagyon ritkán "Szia, hogy vagy?", de ezenkívül miért nem képes seni írni egy épkézláb üzenetet , vagy legalább egy értelmes mondatot, ha már írni akar? Ha üzenetem jön ismeretlentől már előre tudom, hogy csak ennyi lesz benne.Nagyon idegesítő tud lenne, hogy naponta van 15 olvasatlan üzenetem és ha megnézem őket csak:

Szia

Szia

Szia

Szia

Szia

...

Ők nem érzik gáznak ezt?



2017. júl. 1. 10:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Én folyton köszönéssel kezdek, és mindig visszaköszönnek, utána kezdődik a beszélgetés
2017. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%
Unatkozni nem akarnak. Nem biztos, hogy hülyèk ettől. Az elfogultság elèg nagy problèma kèrdező. Sok mindenről lecsúszhatsz miatta.
2017. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Most azt akarjátok bemagyarázni,hogy aki nem képes kinyögni egy értelmes mondatot, nem tudja megfogalmazni, hogy mit akar az a főnyeremény?? De komolyan, ha egymás után van 20 Szia üzenetem,hogy döntsem el,hogy melyik a főnyeremény?És arra nem gondoltok, hogy ha valaki előttetek egy hétig mindennap 10-essével kapja a Sziákat, mire ti sorra kerültök már unalmas lesz? Ezt csak a debilek nyomják,akiknek nincs szókincsük,sem önálló gondolataik.
2017. júl. 1. 16:08
 14/23 anonim ***** válasza:
30%
Neked kajak ez a legnagyobb bajod? Hogy az emberek köszönnek neked? Hátha visszaköszönsz? Hátha elkezdhetek egy beszélgetést? Hülye vagy...
2017. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
4%
Tenyleg hülye vagy :'D nehari. Túl okosnak hiszed magad.
2017. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valami ilyesmi kezdés lenne szimpatikus:

"Szia, itt és itt láttam egy hozzászólásodat, és szimpatikusnak találtalak..." vagy valami hasonló.

Mondjuk ha nekem olyan ír, aki nem ismerősöm, az az üzenet még mindig vándorolhat hetekig-hónapokig a világhálón, míg hozzám beérkezik az értesítés a rendszertől, hogy üzenetem érkezett (volt ilyen, és még mindig előfordul). Akkor meg egy "szia" már rég értelmét vesztheti, és hiheti a másik, hogy én voltam bunkó, amiért nem reagáltam. Míg ha valaki összehoz egy rövid pár mondatos szöveget, akkor ha esetleg el is kallódik az üzenet és én csak később kapom meg, legalább tudok valami értelmeset is reagálni rá.

2017. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Úgy látom nagyon nagy reményeket láttok abban, hogy ebből beszélgetés lesz, de értsétek meg hogy ebből soha nem lesz beszélgetés, a beszélgetés úgy kezdődik, hogy felvetsz egy témát és a másik arra reagál, de egy nyögésre nincs mit reagálni, és ti vagytok a hülyék ha azt hiszitek valaki így fog beszélgetni veletek, mikor mindennap 10-15 ember küld Sziát, miért pont veletek beszélgetne észlények?? Van aki értelmes témákról kezd beszélgetést, nem hörgésekkel, és szerintem mindenkinek unalmas , hogy mindenki aki bejelöl csak annyit tud, hogy Szia. Nem kéne mindenkinek egy hülye divat után menni, az életben nem fogtok így megismerkedni senkivel.
2017. júl. 1. 19:11
 18/23 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem irass magadnak nyugtatót mert látom nehèz elviselned a sok sziát. :'D
2017. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
33%
Pont mi nem fogunk megismerkedni senkivel? Lehet, ha válaszolnál a köszönésekre, több ismerősöd lenne...
2017. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak költői kérdés, de olyan nehéz a "Szia" után odabiggyeszteni, hogy hol láttátok a célszemélyt, akinek írtok? Legalább ennyit? :-) Még a telemarketingesek is megmondják, miért alkalmatlankodnak munkaidőben. :-)
2017. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!