Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek egyesek...

Miért szeretnek egyesek igénytelenül, retekben élni?

Figyelt kérdés
Van,hogy boltban, postán, buszon olyan szagok vannak, hogy nem lehet megmaradni. Egyes emberek valamiért nem szeretnek fürdeni, tisztálkodni. És itt most nem arról van szó, aki reggeltől délutánig dolgozott, aztán beugrott a boltba. Látszik az adott emberen, hogy alapból igénytelen, a szagán pedig, hogy ez több napos, hetes izzadtság és bűz. Továbbá a legtöbb ilyen eset nem is munkásruhában figyelhető meg, hanem átlag utcai viselet, csupa retek köröm, ápolatlan haj, elviselhetetlen szag. Hogy gondolja valaki, hogy heti egyszer fürdik meg ilyenek? Az, hogy neki jó az egy dolog, maradjon otthon, de más nem akarja elhányni magát. Ők ezt tényleg élvezik? Vagy nincs rá igényük?
2017. júl. 1. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem veszik észre. Ők ezt szokták meg, ezt tanulták otthon. Nem lehet velük megértetni, hogy ez nem jó így.
2017. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csak a pénznek van szaga és a városban minden pénz mocskosul bűzlik s ez zavarja egyesek-irigyek szimatát:D


Azért nevetséges vagy, mert neked ez nem tetszik ő maradjon otthon:DDD

Te meg lehet bűzlesz a kölnitől-parfümtől, akkor te is maradj már otthon, mert én meg azt utálom jobban;)

Az ilyen "emberek" miatt, mint te, én sem fürdenék le 1 hónapig is akár, hogy ki se mozduljon a kalitkájából-minden értelemben kalitka;)


Tanulj toleranciát és megértést vagy legalább használd azt a borsót a fejedben, de az biztos, hogy eljön a te időd is egyszer ( na jó-talán ), hogy nem akarsz hüle pitákat vagy palikat felszedni vagy egyszerűen nem látod értelmét, hogy kivakszold magad minden nap...élnél te a vadnyugaton-időkben, ahol évente fürödtek bár szerintem agyonlőttek volna, ha ránéznek fanyargó fejedre születésed után:DDDD

2017. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tényleg sok ilyen ember van, no és férfi egyaránt. :( társuk az hiztos hogy nincs , vagy ha van az is ugyan olyan. :(

Ahol dolgozom ott is van ilyen, persze a dezodor az megy, de zuhany nélkül természetesen.

Lusták az emberek egy része , vagy spórolnak, de inkább az első. Szerintem.

2017. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igényesség , ez az első dolog ami először feltűnik ...pl....( kinézet, apoltsag, ) part választunk magunknak, ez után döntők én.
2017. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem érdekel, hogy ki hogy néz ki, de egy valami nagyon irritál, a szag, néhányan buszon olyan büdösek, hogy komolyan öklendezni kezdtem múltkor, én ha 1 hónapig nem fürdök akkor is 100x kellemesebb szagom van mint néhány embernek....
2017. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Gondolom, ezt látják otthon... sok ember van úgy vele, hogy az igényesség az cicomázkodás és felesleges pénzköltés. Aki meg ilyen szülő alatt nő fel, annak ez lesz a normális, és ha nem szólnak be neki tinikorában, eszébe se jut, hogy ami szaga van attól, hogy max. heti 1x fürdik, az nem normális, kellemes.

Mondjuk ami engem leginkább el szokott gondolkodtatni, az az, amikor vkinek friss műkörme van meg festett haja, de amúgy meg baromira nem ad magára, és full kosz az arca, durva a bőre...

2017. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!