Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eloszor is nem kerek senkitol...

Gihszuvdeuihc kérdése:

Eloszor is nem kerek senkitol kioktatast.17 eves vagyok, juliusban toltom a 18-at. A szuleim elvaltak. Anyaval nem tul jo a kapcsolatom megis vele kell elnem. Szeretnek elkoltozni?

Figyelt kérdés
Eloszor is nem kerek senkitol kioktatast.17 eves vagyok, juliusban toltom a 18-at. A szuleim elvaltak. Anyaval nem tul jo a kapcsolatom megis vele kell elnem. Tobbszor mondtam mar neki hogy elkoltozom az apukamhoz, illetve a baratomhoz. O allandoan azzal van hogy hiszem hogy elkoltozhetem. Tisztaban vagyok azzal hogy 18-at be kell toltenem hogy a baratomhoz koltozhessek. Mit kell tennem? Anya rendszeresen ugy kezel mint egy kutyat....a testverem a szent...szeretnek elkoltozni. Ki tudna nekem segiteni? Sok mindent hallottam de nem tudom miben hihetek.....Valaki aki ert hozza tudna nekem segiteni?:) Elore is koszonom..

2017. febr. 19. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a 4 hónapot csak kibírod még, aztán mehetsz a barátodhoz. De ott sem lesz kolbászból a kerítés.
2017. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megvárod míg 18 leszel, aztán leléphetsz.
2017. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%
Szerintem költözz addig apukádhoz míg benem töltöd a 18-at. 14 éves korodtól eldöntheted saját magad kinél szeretnél lakni. A barátodhoz én még azért nem költöznék mert én cikinek érezném hogy megyek más nyakára kereset nélkül. Később keressetek munkát költözzetek össze. Hajrá! 😊
2017. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap várakozás, egy lakcím változás bejelentés, egy kocsi amiben át tudod vinni a holmijaidat (Ha sok van), és keresel munkát. Érettségid van?


Akkor már el lehet menni egész sok helyre "túlélni", ha még nem érettségiztél diákmunka. Az elköltözés szerves része, hogy munkába állsz hiszen így nőnek a költségek ott is ahova költözöl. :/

2017. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem értem. Ha apukád is azt akarja hogy oda költözz, miért vagy még anyukádnál? A baráttal összeköltözést meg gondold meg, mert hova mész ha nem működnek a dolgok? Inkább apukádhoz menj ha megteheted.
2017. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 davidusimusu válasza:
80%
Először is próbálj megnyugodni, mert miközben olvasom a sorokat, érzem a dühöd. Másrészt én azt javasolnám, hogy a legegyszerűbb, ha édesapádhoz költözöl. Ez ellen nem tehet anyukád semmit. Szólsz apukádnak, összeszeditek a holmidat és mész. A barátodhoz semmiképp sem ajánlanám, hogy menj. Gondolom iskolába jársz, nincs kereseted és egy idő után nem biztos, hogy a barátod szülei ezt jó szemmel néznék.Főleg ha nem most végzel és jövőre is tanulni fogsz. Mindenképp azt mondanám, hogy kezdj el nagyon szorgalmasan tanulni, hogy felvegyenek egy jó iskolába és akkor minden probléma meg fog oldódni,közben költözz apudhoz és boldog leszel :) Viszont a végére azért muszáj megemlítenem, hogy ez a kijelentés után "Eloszor is nem kerek senkitol kioktatast." nem biztos, hogy csak az anyukád a hibás. Van egy nővérem és ő is folyton ezt csinálta anno amikor mi is ilyen korban voltunk. És ő is pontosan úgy gondolta, hogy a másik gyerek a szent és őt nem szereti senki. De minden tinédzser lány eljátssza ezt ebben a korban. Ha tényleg nem csak túlzol, akkor valószínűleg az a legjobb döntés amit az elején írtam, viszont ha nem, akkor szerintem nézz egy kicsit magadba és fejezd be ezt a flegma "ÉN VAGYOK A VILÁGMINDENSÉG" hozzáállást....
2017. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

18 évesen egy pasihoz költözni, ami rohadtul nem is biztos hogy megmarad, felelőtlenség.

Azért mert két ember a való életben jól érzi magát együtt, úgy hogy nem laknak együtt, nem jelenti, hogy az összeköltözés után is olyan nagyon passzolnának.

Van egy mondás, lakva ismertetik meg az ember, vagy valami hasonló.

Lehet, hogy olyan tulajdonságaid vannak neked, vagy a pasidnak, hogy hosszú távon nem tudnátok elviselni a másik hülyeségét. Azért frusztráló lehetne állandóan egymás nyakán lógni.

2017. febr. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Ja és ismertem egy lányt, 18 lesz ő is idén, szülei szintén elváltak. Az exem. És mily vicces, pont júliusban van a születésnapja, júl. 11.

15 volt, mikor szét mentünk.

Azért lett vége, mert meghülyült (tinik), plusz meghalt az anyja. Akár mennyire legyen szemét veled az anyád, neked még legalább van.

Nem lenne olyan tejfel az élet a pasid oldalán sem.

2017. febr. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

5: Csatlakozom az 5. hozzászólóhoz.

Sokat fórumozok, és látom, hogy akik meg akarják úszni a felnőtté válást (lakhatás, önfenntartás kitalálása, megoldása BÁRMILYEN MÓDON bármikor, akár tini korban, akár a 6. diploma után), azoknak az élet később benyújtja a számlát, mellette pedig ezt a megúszni vágyott életfeladatot. Pl. egy tönkrement párkapcsolat és egy immár gyerekekkel együtti utcárakerülési szituáció formájában.

2017. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!