Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek magabiztos, ha...

Hogyan legyek magabiztos, ha onbizalomhianyos vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenki mast ertekesebbnek tartok. Most speciel le szeretnek adni 10kg-ot, hogy vekonyabb legyek es jol mutassak a ruhakban is

Viszont a kornyezetem tele van olyan lanyokkal, akiknek akkora az egojuk egy ugy elvannak szallva maguktol, pedig szinte semmit nem tettek le. Ok mitol olyanok?

Mit tegyek,hogy szeressem magam?


2017. júl. 3. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha leadod azt a 10 kilót, hidd el sokkal jobban fogod magad érezni. Ha meglátod magad a tükörben utána, vagy hogy szebb ruhákat hordasz vagy akár az első dícséreted amit mástól kapsz... Szerintem ez az amit tehetsz, ha most elkezded és helyesen csinálod akkor 1,5-2 hónap alatt leadod. Megéri szerintem, én 20 kilót fogytam, életem legjobb döntése volt és egyébként már -7kgnál tartva úgy éreztem magam, mint akit kicseréltek :)
2017. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem probáld megváltoztatni a környezeted, nem elköltözésre gondoltam, hanem olyan társaságokba járjál, ahol " törpék " vannak. A törpék között könnyű oriásnak lenni . És az önbizalmad is a helyzethez fog igazodni.

Ha Te nem értékeled saját magadat, hogy várhatod, hogy mások értékeljenek?

És jol jegyezd meg, sajátmagával mindenki kissé elfogultabb, tehát Te is tartsd többre magad,mint valojában kellene. Ezzel rákényszerited magad, hogy jobban teljesits .

Még nagyon sokat lehetne erröl irni, de talán inkább egy priviben.

Albert-Misi

2017. aug. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!