Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már úgy veletek, hogy...

Volt már úgy veletek, hogy szinte mindenki idegesitett benneteket a környezetetekben?

Figyelt kérdés
Lelkileg sem vagyok top formában.Nem valami jók a családi viszonyok.A települést ahol élek egyre beszűkültebbenk érzem.Ha nem itt vagyok sokkal jobban érzem magam.Szeretnék a közeli városba költözni,amit mind ismeretségek mind pedig lehetőségek szempontjából sokkal jobbnak érzek.A hétvégét ott töltöttem és szinte kivirultam,de elég egy nap itthon és elmegy az életkedvem.

2017. júl. 4. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel sokan így vannak. Igyekezz minél hamarabb elköltözni, mert az idővel otthon csak romlani fog a hangult.
2017. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig ez van, amikor itthon vagyok.
2017. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Folyamatos.

Jó azért kb 3 an tartják bennem a lelket de nekik is csak én vagyok.

2017. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most is.
2017. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
Megesik az ilyen...olyankor kell valami ami kikapcsol...elmész futni, vagy csak valahova egy erdőbe, hegyekbe, vízpartra messze minden megszokottól, és átgondolsz mindent, vagy teljesen kikapcsolsz és nem foglalkozol semmivel....mindenkinél más segít
2017. júl. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!