Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves vagyok vagy talpnyaló?

Kedves vagyok vagy talpnyaló?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen van egy kollégám akit nagyon sokan nem szeretnek. Érdekes stílusa van és sokszor nagyon bunkón utasítgat illetve válaszol a többi kollégámnak (Mondjuk úgy, hogy egy fejjel a többiek felett is áll a ranglétrán, de ez nem kifogás). Ahogy megfigyeltem ő csak így fejezi ki magát, ez a stílusa. Tehát biztos vagyok benne, hogy nem gondolja teljesen úgy mint ahogy kiadta azt magából. Én ezt teljesen elfogadtam, holott rám is rám szokta hozni a frászt ha valamit rosszúl csináltam és leszid. De ettől függetlenűl nem veszem magamra, ha megkér valamire megcsinálom (beletartozik a munka körömbe dolgok).

A probléma az, hogy a legújabb kolegáimnak ez úgy jön le, hogy én "nyalok" neki és hogy mi milyen jóban vagyunk.

Én mindíg is úgy hittem, hogy természetemnél fogva kedves vagyok mindenkihez de ahogy tegnap a fülembe jutott, hogy a többiek mit gondolnak eléggé elszomorodtam.

22/L



2017. júl. 5. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon fiatal vagy, szokj hozzá ahhoz, hogy minden munkahelyen ez megy. Ha kedves vagy, akkor nyalsz, ha nem vagy kedves, bunkó vagy. Ha mindent kibírsz felemelt fejjel, akkor fapitsa vagy, ha egyszer is elsírod magad, vagy van egy rosszabb napot, picsogó nyomorult vagy. Minden tettedet eltúlozzák és szanaszét analizálják majd. Ne ez alapján ítéld meg magad, azok az emberek nem ismernek, csak egy zárt közösségben, szituációban vagytok együtt és ezek a dolgok rosszindulatból erednek.
2017. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, a többiek is megcsinálják, amit kér, ha ő feljebb áll a ranglétrán. Akkor ők is nyalnak?

Egyébként szerintem is van ilyen ember, akinek kicsit durvább a stílusa, de semmi rosszindulat nincs benne, ezért nem kell magadra venni. Még lehet, hogy jobb ember is, mint a sok pletykálkodó :)

2017. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó hogy sokkal ellentétben (pl. a munkatársaid) egy ilyen objektív kérdésben (elvégezzem a feladatköröm) távol maradsz a személyeskedéstől. ;)
2017. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!