Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi "páva" ennyi...

Miért van ennyi "páva" ennyi írni nem tudó "divatos" tizenéves?

Figyelt kérdés
Sokszor voltam már kiközösítve, csak mert nekem nincs felnyalt hajam, nem írogatok szíveket fiúknak, nem beszélek "szleng"-ben és nem hordok fekete cicanadrágot fehér edzőcipővel meg fila táskával stb...Semmi egyéniség, mind ugyanúgy néz ki, ugyanúgy gondolkodik és úgyan úgy egyik se tud normálisan írni.Szerintetek én vagyok a rossz, hogy ezt nem tudom elviselni, és távolról kerülöm mint az ebolát? 16/f

2017. júl. 6. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
A mostani öregek sem tudnak írni. Ezt csak azért nem tapasztalod, mert ők nem az interneten élik az életüket, ahogy azt manapság divat csinálni. Ez még valamilyen szinten megbocsájtható, mert a rosszabb helyesírással rendelkező emberek is lehetnek okosak, intelligensek. A többit nem kommentálom.
2017. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Nem veled van a baj ne tarts a tömeggel. Elég pár év és mind kibukik ha így folytatja. Velük is azért ki lehet jönni de ha nem, jobb elkerülni "mint az ebolát" :D

16L

2017. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Visszakérdezek, te hol húznád meg a határt?

Mik azok a jellemzők ami alapján határozottan el tudod dönteni, hogy ki páwa és ki az aki nem?

Az én kategorizálásom alapján már ha csak ecsethaja van az egyednek, akkor is páwa, tehát elég sok van belőlük.


A helyesírásukat nem tudom véleményezni, de azért van ennyi páwa, mert ők egyediek akarnak, különbözni, kitűnni az átlagtól.

Minden egyes páwa pont annyira egyedi, mint "az" meg "az" meg "az" a páwa...


Az ennyire extrém egyediség hajszolásával csak azt érték el a tudatlan tizenéves páwa kultúra képviselői, hogy tömegcikk lett belőlük, pont mint a Fila táskából még pár éve.

Érdekesség, hogy a táska biztos abból a korszakból maradt meg, de a Fila táskától még senki sem lesz páwa.

2017. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Cs! H vagy? Én jo vok.


Ilyen írástudatlanságra gondolsz? :) Amúgy engem is irritál. :) F/18

2017. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 3. válaszoló, különbözni akarnak az átlagtól? Mi a különbség a sok felnyalt haj között? Az meg a másik hogy néha perceken keresztül kell nézni, hogy el lehessen dönteni az állítólagos nemét... Utolsó válaszoló: Igen, pontosan ilyen dolgokról beszélek.
2017. júl. 6. 15:49
 6/14 A kérdező kommentje:
már már inkább a felnyalt hajat mondanám "átlagosnak" mert szerintem sokkal több van belőlük.
2017. júl. 6. 15:51
 7/14 anonim ***** válasza:
A felnyalt haj már lejárt. Most az a menő, mikor egyik oldalról átnyalod a másikra. Legalábbis ilyen van mindenkinek többségben.
2017. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Őrizd meg az egyéniséged, úgy öltözz, ahogy Neked tetszik! A többiekkel nem kell foglalkozni.


A válaszoló 110%-ban hasznos tanácsot ad.:D

2017. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A különbözni akarást így értem:


Vegyünk egy fiatal, éretlen gyereket, akinek még nincs stílusa, egy teljesen átlagos fiatalember.

Ahogy idősebb lesz, akar magának egy egyéniséget, méghozzá olyat, amivel menő lehet, tehát nem akar átlagos lenni.


A legtöbbnek a követendő példa a páwa stílus lesz.

Azt hiszik ezzel egyediek lesznek, mert megszűnnek normális stílusúnak, átlagosnak lenni, csak azt felejtik el, hogy a páwák száma jelentősen nagy, tehát az által, hogy páwák lesznek csak egy másik csoportba léptek át.


Hülye példa:

Olyan mintha egy BMW kocsi tulajdonos megunná, hogy BMW-je van, mert sokat lát belőle.

Elhatározza, hogy egyedi lesz és lecseréli egy Audi-ra.

De Audi-ból sincs kevesebb, mint BMW-ből tehát a váltással nem lesz egyedi csak más.


Remélem érthető.

2017. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, így már azt hiszem értem, egész elgondolkodtató amit írtál...Mindenkinek megy a zöld kéz :)
2017. júl. 6. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!