Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdjek olyanokkal akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek olyanokkal akik kevésbé érdekelnek vagy várjak?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre egyre több srác figyel fel rám, lehet hogy a tavasz hatása is.De igazán egyik sem érdekel, pedig nem vagyok válogatós.Persze vannak akik tetszenek, de az egyikkel nem passzolnánk össze mert túl gyerekes hozzám és egy komoly kapcsolathoz, a másik meg az álom-kategória, tehát nem sok esélyes a dolog.

L18


2010. márc. 30. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, majdnem ugyanez a helyzet nálam is..aztán ők meg próbálkoznak, utána meg az van ,hogy megbántom őket :/ nehéz..
2010. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem igen, mert veszteni nem fogsz semmit,

lehet h az "igazit" találod meg benne.

SZerintem 1 próbűt megér.

Sok sikert!:-)

2010. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, nem? Ha miután egy kicsit megismerted "a" srácot és még ezekután se jön be neked, akkor hagyjad. Ha úgy gondolod lehet belőle valami, akkor próbálkozzál. Mi veszteni valód van?
2010. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végülis tényleg megér egy próbát, csak nem akarok senkit megbántani.
2010. márc. 30. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát sztem ez hülyeség,h egy próbát megér.


Tapasztalat:

Én is összejöttem egy sráccal nem rég, aki nagyon nyomult.

Külsőre nem nagyon jött be,de adtam neki egy esélyt,hátha jó fej és jól ki jövünk egymással. De hát sajnos teljesen mások vagyunk,nem illetünk össze.

Amikor ezt megmondtam neki,könyörgött,h fogadjam vissza,+ mondta,h ezzel elb@asztam az egész életét,h kidobtam.


Szóval JÓL GONDOLD MEG!!

2010. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Koncentrálj az álom srácra, az ember életét úgyis a célok mozgatják előre. Út közben lehet, hogy összefutsz az igazival és az is előfordulhat, hogy a kiszemelt cél mégsem annyira elérhetetlen, mint gondoltad.
2010. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17:43-as vagyok.

Félreértés ne essék: nem azt mondtam, hogy jöjjön vele össze, hanem, hogy probálja megismerni. Ráadásul ez nem azt jelentené, hogy rossz véggel végződne (mint az elözö lány írta, h rányomult..stb) vannak más esetek is amikor igenis jol végződnek a dolgok. ezért érdemes megprobálni. :)

2010. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis egy randi még semmit sem jelent, legalább az esélyt megadom arra hogy megismerjenek.Lehet hogy tényleg nem elérhetetlen az a srác, csak eléggé messzinek tűnik, azt tudja ki vagyok meg néha összenézünk de kb. ennyi.
2010. márc. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!