Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátom több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátom több mint 1 éve, azóta nincs életem, olyan vagyok mint egy zombi, folyton szomorú vagyok és le vagyok törve nem vidít fel semmi még más pasik sem érdekelnek és minden szar. Ez meddig fog tartani vagy mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Még pár év.


Arra figyelj, hogy mig ilyen állapotban vagy, ne engedj olyan pasit a közeledbe, aki mint "barát" próbál a közeledbe férkőzni. Akkor nem lesz baj.

2013. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Menj sportolni, lovagolj, biciklizz, fuss, sakkozz, ezzel párhuzamosan iratkozz be nyelviskolába és tanulj nyelvet.


Magaddal akarj jóban lenni.

2013. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled . Nekem is azt mondják az idő. Nekünk ez ugye kevés vigasz . Talán majd egyszer ránk mosolyog a szerencse
2013. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Még pár év?? :o úristen. Addigra nyugdíjba mehetek.:S

3. Köszi az együttérzést. Hát én is remélem.:/

2013. aug. 30. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, 3-as együtt érez, meg idő, de az idő akkor segít, ha teszel a saját magad érdekében. 2-es voltam.
2013. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam sokmindent (pl. futottam), de egy idő után meguntam :/
2013. aug. 30. 21:28
 7/10 anonim ***** válasza:
még kb fél év és kihevered szerintem, azt már bird ki!
2013. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Idő... nekem 2 év alatt sikerült úgy ahogy tullépni. De ismerkedni azóta sincs önbizalmam, mint régen.
2013. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 GerryPerry válasza:
"Mielőtt szisztematikusan felépített taktikánkat szeretnénk megalapozni, előtte el kell végeznünk a legfontosabb és majdnem hogy legfájdalmasabb lépést: a tudatos szelektálást! Minden olyan embert ki kell takarítani életünkből, aki hátráltat, visszatart vagy érzelmileg negatív hatással van ránk. Régi ócska baráti-haveri vagy szerelmi szálaknak nincs helye az életünkben! Mivel ha érzelmi terrorban élünk, folyamatosan az agyunk el lesz foglalva ennek a terrornak az elhárításával és az igazán komoly dolgokkal nem fogunk tudni százszázalékosan foglalkozni." [link]
2013. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is több éves "kapcsolatomat" temetem, immáron 3-4 éve. eleinte tényleg szar volt, nem akartam semmit magammal, suli t is végiglógtam (240 hiányzásokkal általában), remegett a kezem mint egy részeges alkoholistának, a semmin is felhúztam magam.


Mindenki távolesett tőlem, barátok és egyebek, anyámmal is megromlott a viszonyom, a rokonok se úgy tekintenek rám mint egy hasznos rokonra, csupán van aki rokonságból beszél még velem.


Mindenkit és mindent elhanyagoltam, ami manapság talán kezd javulni, de még anyám azaz ANYÁM-at is félek újra megszeretni.


Viszont ennek ellenére, ha egyedül is, de tök jól kezd alakulni az életem ahhoz képest ahonnan indultam.

2013. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!