Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csúnya emberek hogyan...

A csúnya emberek hogyan tudnak érvényesülni a karrierjükben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy egy csinos, formás mellű lányt sokkal inkább felvesznek egy céghez (pénzügyi tanácsadó, bank stb.), mint egy csúnya deszkát, hiába szopott szerencsétlen éveket a BCE-n vagy egy alacsony/ronda pasinak milyen érzés lehet egy céges bulin/rendezvényen egyedül kuporognia a sarokban, miközben minden nő a magas és férfias pasik társaságát keresi. Ezek pedig nem kicsit hatnak az ember önértékelésére/közérzetére, ami elég szépen képes megrövidíteni az életüket (stressz, depresszió, majd mentális leépülés). Milyen érzés nekik azt konstatálni, hogy a mai - külsőségeken alapuló - világban csak alsóbbrendű embereknek számítanak?

2017. júl. 8. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen az élet...
2017. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Ezt jól mondod kérdező! :)


Nahát! Én az utóbbi idők legjobb termését láthatom most tőled, ilyen értelmes kérdés állítom neked, hogy az utóbbi 5 évben itt nem termett! :)


És igen... sajnos jól látod a helyzetet...


A nagymellű nagyon telt bombázó negyvenesre izgulnak rá nálunk a legtöbben, mindenki meg akarja hm.... @szni.. :D


A kolléganői meg ki nem állhatják...


Vajon miért nem? :DDD

2017. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Úgy, hogy a ronda emberek is emberek? :D Képesek ellátni bármilyen feladatot, tanulni, elérni mindent, attól függetlenül, hogy rondák. Mintha a csúnyaság agyi károsodással járna, komolyan :'D Vannak buta szép emberek is, és buta ronda emberek is. Meg még mennyi fajta. Ha nagyon akarja azt a munkát és dolgozik, tesz érte, bárki lehet sikeres. Miért például a gazdagok azok mind szépek? Például a gazdag pasik? Nem hinném. Sok minden befolyásolja a sikerességet szerintem, nem főként a kinézet.
2017. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Leginkább úgy hogy csúnya emberként olyan karriert választasz ahol a tudás a fontos.


Én kifejezetten ronda vagyok, de alapvetően pont leszarja mindenki. A cégünk meg olyan mint egy nagy család, megvannak a viták de mindenki kijön mindenkivel és nem arról szólnak a céges összejövetelek hogy a sarokban kuporgok, sőt.

2017. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bányarém ugyan, de a széptől is elég távol állok. Nekem eddig nem volt a karrieremben ebből problémám. Nyilván vannak olyan cégek, ahova nem vennének fel, mert nem jó az alakom, izzadékony vagyok, egyenetlen a bőröm, lóg a mellem stb., de van olyan cég is, ahol a tudás fontosabb. Mikorra munkába álltam, már találtam párt és azt is elfogadtam már pártalálás előtt is, hogy mindig lesznek nők a környezetemben, akik szebbek nálam és akivel kedvesebbek a férfiak, és semmi nem lesz jobb attól, ha emiatt szarul érzem magam.
2017. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy mondas, mely szerint csunya ember nincs csak lusta. Nos szelsoseges esetektol eltekintve ezt igaznak tartom. Azok a cegek pedig, ahol jol kell kinezni is inkabb az apoltsagot nezik. Meg ha nem is a legszebb az illeto no aki az allasra jelentkezik, ha normalisan nez ki es ad magara, akkor nem hiszem hogy hatranyt szenved. Jol oltozottseg es apoltsag a kulcs, es persze a jo modor, mert azok is ernek annyit mint a szepseg, marmint persze a szakmai tudason es a vegzettsegen kivul.
2017. júl. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!