Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek hogy csinaljak...

Egyes emberek hogy csinaljak azt hogy mindig jo kedvuk legyen? Biztos nekik is vannak gondjaik de megis mindig jokedvuek, hogy csinaljak ezt?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez csak hozzáállás kérdése. Persze úgy nehéz, ha állandóan idegeskedni kell, hogy be legyenek fizetve a számlák stb..de szerencsére nekem megvan a biztonságot nyújtó anyagi hátterem, ez nem utolsó szempont. Az emberek meg nem tudnak felidegesíteni, mert a sok negatív hozzászólást megtanultam elengedni a fülem mögött. mindig is lesznek irigy, rosszindulatú emberek mindenki életében. ha nincsenek irigyeid akkor valamit rosszul csinálsz. De ez engem csak megelégedettséggel tölt el. Nem szabad bosszankodni miattuk és kész. Erre vagy képes valaki vagy nem. Törekedj arra, hogy teljes életet élj, legyen időd arra amit szeretsz. nem nagy dolog.
2017. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak akik mikor látod őket boldogok, azt utána meg nem biztos.


Vannak akik ha nem fáj semmi jókedvűek.


Vannak akik nem nézik mennyi rossz van körülöttük hanem csak élnek (itt kicsit baj, hogy őket nem érdekli sok olyan baj ami megelőzhető lenne)


Vagy vannak akik csak letöltendő szabadságvesztésként élik a földi életet és jobbat remélnek odaát.

2017. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyai nagyanyám mellett edződve (nem ő nevelt fel, de elég sokat kaptam belőle és az idióta jelleméből) eltörpül a mindennapi, másoknak problémát okozó stressz. Akadnak problémáim is természetesen, de úgy vagyok vele, hogy ezeket valahogy meg kell oldani és arra koncentrálok, az nem segít, ha elkezdek látványosan szenvedni (max. a kollégáimat is idegesítem vele, ha hallgatniuk kell).
2017. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Antidepresszánsok + nyugtatók. Aki gyanúsan jókedvű, az még iszik is rá. Persze mindenki tagadni fogja, ha rákérdezel.
2017. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
persze mert aki nem tűnik egy depressziós holtkóros idegroncsnak, hanem boldog kiteljesedett élete van, az iszik meg gyógyszereket szed. Elég szegényes szomorú világnézeted van. sajnállak. az ilyen emberek magukból indulnak ki
2017. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a jókedvű ismerőseim többsége valóban jókedvű. Megvan a pozitív családi háttér és anyagi biztonság. Így én is jókedvű lennék.
2017. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, egy dolgot rosszkedvűen, és duzzogva is meg lehet csinálni, és fütyülve, dalolva, jókedvűen is.

Vagy ha ráütök a kalapáccsal az ujjamra, hangtalanul is elviselhetem, meg üvölthetek is fájdalmamban. De ha üvöltök, akkor sem fáj kevésbé...

Miért ne legyek jókedvű, ha nem lesz könnyebb azzal, hogy mindig sótlan és kötözködő vagyok?!?

2017. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

"De ha üvöltök, akkor sem fáj kevésbé... "

Igazából de, kevésbé fog fájni.

2017. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!