Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van így vele, hogy...

Más is van így vele, hogy sokkal többre vágyna az élettél mint ami megadatni látszik neki?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám hogy nagyságrendekkel nagyobb vágyaim, álmaim vannak az életben, mint amiket meg tudok teremteni magamnak. Tudom vannak akik azt mondják hogy "annak örülj amid van" meg "lejjebb kéne adni az igényekből". De nem értem hogy miért is kéne. Miért nem vágyhatna az ember a jobbra. Miért ne érezhetné azt hogy ő is ér annyit, hogy azokat a dolgokat megérdemelje? Ráadásul nem is érzem úgy hogy ez számomra lehetetlen lenne, mint amibe sok ember bele nyugodott. De egyszerűen még sem jutok sehova előre. Csak ezeknek a gondolatoknak a sötét árnyékában élem a kis életem. Mit lehet ezzel tenni?
2017. júl. 9. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbben többre vágynak, mint, ami van. Ha az sikerül, akkor még többre, vagy a meglévőnél újabbra. Ilyen az emberi természet, ez hajtja előre. Azt lehet tenni, hogy mindent elkövetsz, hogy elérd a céljaidat. Ha ez sikerül, akkor elégedett leszel magaddal. De ha nem, akkor legalább megpróbáltad, és nem csak álmodoztál, mint egy tinilány.
2017. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember többre vágyik mint ami jutott neki. De amit te most leírtál, az kb szószerint az a gondolat, ami bennem is megfogalmazódott, mintha én írtam volna ki a kérdést. írhatok privátot, hogy kicsit dumáljunk? persze ha van kedved.
2017. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyugodtan.
2017. júl. 9. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Az örök élet az több csak elkell venni, maskepp nem.lesz a tiéd. Es ingyenes csak akarni kell. Isten szeret Jezus fiaban mutatta meg a szeretetet hogy a vegsõkig ment, helyettunk halt meg..stbstb keresd es megtalalod .Segitek
2019. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!