Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek mér valahol, hogy...

Éreztétek mér valahol, hogy inkább csak megtűrnek de nem értékelnek benneteket?

Figyelt kérdés

Tapasztaltátok már közösségen belül,hogy általában ti vagytok akik szóltok a másikhoz és ők maguktól nem kérdeznének semmit?

Olyan személyekről van szó akikkel ismerjük egymást,közös ügyekben tevékenykedünk.Jótékonysági dolgokról van szó.Mintha még itt is meglenne ki-kivel tart jobban ösze,kivel jár össze az összejöveteleken kivül is.Persze nem mindenki ilyen de inkább csak néhány személy jön oda magától is érdeklődni,beszédbe elegyedni.A többieknek feltűnően már nem keresem a társaságát,de van néhány szeméy akikkel egy helységből vagyunk és közös út van szervezve ha nem helyben van a program.Szól ilyenkor az utazás szervező és kicsit hülyén esik ki útközben ha hallgatok,ezért próbálok kicsit szóba elegyedni a többiekkel,de ez visszafelé nem működik és már fárasztó,hogy mimndig én érdeklődök,próbálok hozzászólni a beszélgetéshez,és egyszer se fordult elő,hogy ők megkérdeznék hogy vagyok,mi ujsag nálam vagy hogy érzem magam a rendezvényen.A társaság miatt nem is volt kedvem egy külföldi programban részt venni, inkább az itteni nem túl távoli táborba megyek el segiteni,ott jobb lesz a hangulat.De oda is félve,mert az emberek legnagyobb része olyan,és kicsit ez rossz ilyen helyeken,mert olyan érzést kelt mintha nem lennél a társaság része.Vegyes korosztály tevékenykedik az összejöveteleken.



2017. júl. 10. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Egész életemben.
2017. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Egy-egy munkánál. Rendezvényszervezés, konferenciaszervezés. Mindig más a csapat. Van, amikor én is úgy éreztem, hogy én teljesen kívülálló vagyok, mert a többiek már máshonnan ismerték egymást, engem meg nem igazán akartak befogadni. Ilyenkor az vigasztal, hogy a konkrét rendezvény, amikor együtt kell lennünk úgyis csak 1-3 nap, és úgysem nagyon érünk rá, mert egész nap pörögni kell. De azért fura érzés.

Viszont mivel nem minden társaságban van így, nem gondolom, hogy valami gond lenne velem.

Szerintem ha azért van pár ember, akivel jóban van, akkor ne bánkódj. Velük el leszel, a többiekkel meg ne foglalkozz. Nem lehet mindenkivel jóban lenni.

2017. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig. A kisszerű, jelentéktelen emberek a hasonszőrűeket kedvelik, én csak zavarom őket, mert felsőbbrendű vagyok.
2017. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es válasozoló: igen azt jól irod,hogy fura érzés.A programon annyira nem lesz idő ezen agyalni.Pár személy akad akikkel jóban vagyok,meg 1-2 új embert is mindig megismerek,akikkel lehet kommunikálni.
2017. júl. 10. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig és mindenhol ezt érzem.
2017. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fő kérdésre válaszolva: a jelenlegi és a múltbéli munkahelyemen ez van.
2017. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!