Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy erősítsem magam lelkileg?

Hogy erősítsem magam lelkileg?

Figyelt kérdés

Nem bízok a barátomban és ez fáj nekem is (nem adott erre okot)

Túl sokat gondolkodom rossz dolgokon.

Szinte minden nap kedvetlen vagyok

Semmihez nincsen kedvem.

Olyan dolgoktól félek amik nekem bár nagyon nagyon rossz dolgok lennének de nem kellene félnem mivel így az életem napjai rettegésnek vannak kitéve.

Hogy tudnám ezeket a dolgokat elhagyni? Vagy mit tegyek?


2017. júl. 10. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, beszéld le magad róla, hiszen most is azt csinálod. Te magad húzod alá, hogy nincs rá okod. Akkor? Foglald el magad, járj társaságba, sportolj, legyél sokat a napon (csak ne délidőben), hallgass vidám zenéket, szerezz be egy állatot, olvass vidám könyveket, kezdj egy új hobbit.
2017. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2017. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igy is alig engednek el, nem hinném hogy elengednének társaságba meg nem is tudnám kihez menjek.

A sport az jó ötlet nem tagadom de nem köt le.

A zeneből szinte elegem van.

Kónyvet meg olvasok az egy darabig néha leköt.

A hazi állatot meg nem engedik.

2017. júl. 10. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársaiddal azért csak engednek suli után találkozni! Amúgy elég elnyomó szüleid lehetnek. Valami kézműves hobbit is találhatnál magadnak.
2017. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Suli után se szoktak annyira. De most még csak suli sincsen. Eddig az volt a menekvésem de most már az sincs egy jó ideig.
2017. júl. 11. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!