Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tegyem magam túl lelkileg?

Hogyan tegyem magam túl lelkileg?

Figyelt kérdés

A múltban sok rossz történt velem, kevés az önbizalmam és az önbecsülésem. Megaláztak és kihasználtak. Túlságosan naív voltam és nem léptem időben, pedig voltak rá intő jelek. Nagyon haragszom magamra, magamat okolom a történtek miatt. Rossz érzések kavarognak bennem, a megalázás fájdalma, hogy én ezt még hagytam is, és hogy milyen hülye voltam.

A hibáimmal és a rossz döntéseimmel tisztában vagyok, levontam a tanulságot, viszont fáj hogy mik történtek, és undorodva nézek vissza.

Hogy tudnék túllépni ezen? Valaki volt már hasonló helyzetben, és sikerült neki elegednie?


2017. jún. 3. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Változz meg kívül-belül. Vágass új frizurát, edz, sportolj, válts stílust, járj szótakozni, barátkozni nyiss az új dolgok felé, légy spontán, élvezd az életet és vedd körül magad olyan emberekkel akik erőt adnak az újrakezdéshez és akiktől igaz szeretetet kapsz. És SOHA ne nézz vissza. A múlt slmúlt hagys magad mögött a rossz emlékeid, ugyanígy a rosszakaróid is. És egyszerűen csak élvezd az életet!
2017. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tián00 válasza:
Ha gondolod és van kedved, írj privátban és beszélgethetünk.
2017. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tanácsolom mint az első. Nekem például egybe nő a szemöldököm és ezért régen sokat gúnyolódtak rajtam ami rosszul esett és emiatt az önbecsülésem is földben volt, nem mertem kezdeményezni a lányoknál.. Aztán lementem a kozmetikushoz, edzeni, és odafigyelek magamra.


Illetve növessz egy kis egót :) Magyarázd magadnak hogy te jó, vagy és el is fogod hinni egy idő után így javul majd az önbecsülésed, persze hamar át lehet esni a ló túlsó oldalára.

2017. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!