Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírok folyamatosan?

Miért sírok folyamatosan?

Figyelt kérdés

A legapróbb dolog miatt is képes vagyok sírni. Például, amikor a barátom szól, hogy később jön haza, akkor sírok. Néha csak úgy eszembe jutnak dolgok és elbőgöm magam rajtuk. Teljesen irracionálisan. Ma például összevesztem apával, és szomorú voltam meg haragudtam rá, és ÓRÁKIG sírtam, amíg anya a telefonban meg nem vígasztalt. Túl sokat sírok.

Mert ez már nem normális szerintem, de olyan dolgok esnek rosszul...

Nem is tudom magam lekötni mostanában. Néha persze sikerül, de nincs sok kedvem kb semmihez. Teljesen el vagyok veszve.

Valakivel történt már hasonló?

19/L


2017. júl. 13. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagnál érzékenyebb vagy.

Egyébként nem kizárt, hogy valami lelki betegséged is van, amiket leírtál, azok akár egy kezdődő depresszió tünetei is lehetnek.

2017. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában én is minden apróság miatt sírógörcsöt kapok. Nem igazán értem miért,elég furcsa,mert eddig nem voltam ilyen.

18/L

2017. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, Én is ilyen voltam tizenévesen. De már alig szoktam. (A harmincas éveim közepe felé járok.) Most már gyakrabban káromkodok, mint sírok, pedig az is egyszer egy félévben fordul elő.
2017. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!