Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi elhívott discoba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi elhívott discoba, külön mentünk el, aztán ő csajjal érkezett kézenfogva és azzal a csajjal kevert. Előtte meg én találkozgattam vele, meg úgy volt, hogy összejövünk. Szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A csajt utána még 3 pasival láttam keverni, nekem ez így eléggé ribancos.. na m1..

A lényeg, hogy odajött hozzám a pasi, mondja h látja rajtam, hogy valaki felhúzott. Hát mondom igen és?

Meg flegmáztam vele, mondja hogy menjünk táncolni.. abba így belementem és engem is lekapott én meg visszacsókoltam, mert végülis bennem is volt egy kis pia, és szeretem..de most ez olyan hülyén jött ki


2010. máj. 16. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
kiakar használni... a mai lányok hogynem látnak semmit:S 17/f
2010. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nagyon részeg is volt, meg józanul teljesen más... ajjj
2010. máj. 16. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát erre csak ezt tudom üzenni.


http://www.youtube.com/watch?v=ByWxEJfdoBc

2010. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de hány éves vagy?Nagyon naivnak tűnsz..még,hogy szereted..ugyan már..mi is az a szerelem?!
2010. máj. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

felejtsd el a srácot...csak hülyít...

amúgy meg nem úgy mondják hogy kever hanem hogy kavar:)

2010. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én pasim is szokott nagyon részeg leni ha elmegy bulizni vagy valami de érdekes modon nem csal meg és nem ál le egy csajal sem smárolni meg semmi, szal attol h részeg lehet benne annyi tartás hogy nem k*rvázik, szal ez a fiu csak dugni akar veled =) kerüld el
2010. máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!