Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeret senki sem?

Miért nem szeret senki sem?

Figyelt kérdés

Új társaságba kerültem,mivel diákmunkát csinálok.

Az egyik barátnőmmel melóztunk aztán jöttek többen is dolgozni.

Az egyik csajt nem birom mert állandóan csak kihasznál.

A többiekkel jóba lettem,de úgy érzem hogy ki vagyok közösitve.A barátnőm inkább veluk melózgat meg dumál.

A többiek letojnak engem max elkérik a kajám,pénzem meg csak kihasználnak.

Az egyik csaj hívott bulizni,de csak azzal a feltétellel ha anyum elvisz minket kocsival arra a helyre...

A meló végén egy valaki egyedul kellett hogy hazamennyen a felnottekkel es engem kuldtek..Nem esett jol.

Aztan flegma lettem es a baratnom leorditott hogy minek flegmazok.

Tenyleg mi a baj velem?Senki nem szeret..

Ha uj tarsasagba kerulok olyankor mindig en vagyok a senki..

Mellesleg 4 évig vertek az iskolaba regen depreszios voltam de mar kigyógyultam.

Vannal barátaim meg pasim is de nem értem ezt hogy engem sehol se birnak.

16/L



2017. júl. 15. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt az egyetelen ember aki nem szeret az Te saját magad vagy.
2017. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egy-egy ember nem bírna, azt megérteném. Nem egyezik mindenki ízlése. Viszont ha mindenhol, és nem csak egy-egy ember nem bír, akkor inkább magadba kéne nézned.
2017. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok néha...sajnos de én mindíg magamat fel tudom vidítani és inkább segítek az embereknek...nekem mindíg örömet okoz..
2017. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért várod el másoktól hogy szeressenek téged? Ez nem jár alanyi jogon. Rossz a hozzáállásod.
2017. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Én is így vagyok, mint te. Engem azért nem szeretnek, mert az embereknek kisebbségi komplexusuk van mellettem, zavarja őket, hogy sokkal többet érek náluk. Meg mert nem állok be a sorba, nem birkulok, nem beszélgetek a nagy semmiről.
2017. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyet értek az előttem lévő hozzá szólásával sokszor már az is elég hogy ki közösítsenek ha nem állsz be a birka sorba vagy esetleg másképp gondolkozol vagy más a véleményed ez már épp elég ahhoz hogy ki közösítsenek az emberek.
2017. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szeretlek :)
2017. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem a te hibád ha ganaj közösségben vagy. Olyanokat keress, akik így fogadnak el. Minél inkább érzed, hogy szerethetőbb vagy és szeretnek téged, annál inkább leszel jó alaposan megnyugodva és több lesz az öröméleted is.
2017. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!