Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rockerek, motorosok, melegek!...

Rockerek, motorosok, melegek! Mi a bajotok Istennel?

Figyelt kérdés
Jó jó most biztos írjátok majd hogy ez csak általánosítás amúgy nem is így van stb. viszont én elég sok embert ismerek, sok embertípust, és ezt látom sajnos. Rockerek! Úgy látom hogy ti mintha gáznak tartanátok Isten tiszteletét és valamiért sátánisták vagytok, de mi az oka ennek? Motorosok! Ti mintha úgy gondolnátok hogy nincs szükségetek Istenre mert a "magatok urai vagytok" és inkább nélküle járjátok az országutakat, de mi az oka hogy úgy gondoljátok nincs rá szükségetek, vagy ha csak simán nem hisztek benne, miért? Melegek! Tinektek pedig mi a bajotok vele? Ugyanúgy szeret mindenkit aki hisz Őbenne, de úgy látom hogy ti meg eléggé ateisták vagytok. Mi az oka? Azért mert olyannal szeretitek egymást kölcsönösen aki azonos nemű mint ti Isten nem ítél el titeket, nem fordul el tőletek (legalábbis szerintem) mert a szeretet az Őtőle származik és nem a lenti világ urától.

2017. júl. 17. 18:42
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%
De édesen naiv vagy.
2017. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
94%
A motorosok és melegek nevében nem beszélhetek, de ez a rockerek = sátánisták párhuzam már nagyon ódivatú.
2017. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen jót régen nevettem egy olyan kérdésen, ami komoly szándékkal lett kiírva.
2017. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
93%

Rocker vagyok nem sátánista.

Ateista vagyok, a többi ember miben hisz azt tiszteletben tartom. Egyfajta emebdrt utálok nagyon, azt aki meg akar téríteni.

2017. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
86%

Motoros vagyok, nem vagyok hívő , de ez senkire sem tartozik. Az, hogy ki miben hisz az nem érdekel.

De ne kerüljön senki a szemem elé megtérítési szándékkal...


20/l

2017. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 Firedoom ***** válasza:
64%

En rocker vagyok, te meg hulye. Mar bocsanat, de egy ilyen kerdes utan nem tudok mast irni.

A melegeket szereti isten reszre meg csak ennyit irok: szodoma es gomora

2017. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
83%

Rockerek, motorosok, melegek és Isten...

Hogy jön a csizma az asztalra?

Én nem vagyok egyik sem, és mégsincs szükségem egy állítólagos felsőbbrendű lényre.

De a legmesszemenőkig tisztelem azok hitét, akiknak szüségük van rá, és hisznek benne.

2017. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Nem vagyok meleg, se motoros (de nagyon csípem őket), rocker, az már igen, viszont semmi bajom Istennel és sátánista sem vagyok. Lehet nehéz lesz felfognod, elhinned, de minden vasárnap jelen vagyok a szentmiséken.
2017. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azért hallgatok rock zenét, hátha meghallom Lucifer szavait, nem azért mert azt szeretem. Ateista vagyok, teljesen más okok miatt. Semmilyen fajta vallást, nemi hovatartozást vagy akármit nem ítélek el, és szerintem nemcsak én vagyok vele úgy, hogy több vallásos ismerősöm van, aki genyóbban viselkedik, mint egy ateista. Már bocs.

Persze nem az összes, de érdekes én sosem ajánlgatom, hogy ne higgyenek Istenben, míg sok vallásosnak feltétlenül meg kell osztania velem miért kellene hinnem benne.

Én elfogadom, hogy valakinek ez kapaszkodót ad, reményt, akármit, de sokan miért nem fogadják el, hogy engem ez nem hat meg? Sőt, rengetegen miért, nem?:D

Valahogy a motorosok és melegek nevében is kérdezem, hogy miért nem mindegy még mindig az embereknek, hogy ki miben hisz, és mi élteti, mi ad neki erőt? Miért baj, ha ez nem Isten?

Nem akarok bántani senkit, de én azt mondom, hogy mindenki higgyen amit akar, amíg engem nem zaklat vele.

2017. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
90%

Semmi bajom Istennel és a követőivel, amíg a négy fal közt maradnak és nem próbálják rám erőltetni a hitüket, megtéríteni, vagy kántálják hogy bűnös vagyok...

Meleg/F

2017. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!