Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rockerek, motorosok, melegek!...

Rockerek, motorosok, melegek! Mi a bajotok Istennel?

Figyelt kérdés
Jó jó most biztos írjátok majd hogy ez csak általánosítás amúgy nem is így van stb. viszont én elég sok embert ismerek, sok embertípust, és ezt látom sajnos. Rockerek! Úgy látom hogy ti mintha gáznak tartanátok Isten tiszteletét és valamiért sátánisták vagytok, de mi az oka ennek? Motorosok! Ti mintha úgy gondolnátok hogy nincs szükségetek Istenre mert a "magatok urai vagytok" és inkább nélküle járjátok az országutakat, de mi az oka hogy úgy gondoljátok nincs rá szükségetek, vagy ha csak simán nem hisztek benne, miért? Melegek! Tinektek pedig mi a bajotok vele? Ugyanúgy szeret mindenkit aki hisz Őbenne, de úgy látom hogy ti meg eléggé ateisták vagytok. Mi az oka? Azért mert olyannal szeretitek egymást kölcsönösen aki azonos nemű mint ti Isten nem ítél el titeket, nem fordul el tőletek (legalábbis szerintem) mert a szeretet az Őtőle származik és nem a lenti világ urától.

2017. júl. 17. 18:42
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:

Vallásos családban nevelkedtem, világéletemben hittem Istenben. Nagybátyám református tiszteletes. Szinte minden vasárnap templomba megyek nagymamámmal vagy éppen a barátnőimmel.

14/L, rocker.

U.i.: A rockerek=sátánisták elv már lecsengett, nem?

2017. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Lecsengett, de még van pár ómódi emberke. :D


Amúgy meg én is rocker vagyok, de engem ez az egész istenesdi teljesen hidegen hagy.

2017. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 b1812567 ***** válasza:
0%

Az imák, Szent Rita és az istened segít elérni, hogy elvégezd az egyetemet, segítettek anyagi javakhoz jutni, meg mindenben?

Szóval akkor magadtól, önerőből semmit nem sikerült elérned az életben? :D

2017. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Gyáá mondja Müller

Müller mondja gyáá :D

2017. nov. 28. 22:18
 45/45 anonim ***** válasza:
Ez a hozzászólásod, kérdező, éppen olyan értelmes, mint a kérdésed!
2017. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!