Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről? Szerintet...

Mit gondoltok erről? Szerintetek is ilyen egy felnőtt?

Figyelt kérdés

[link]


Előre mondom,nem azt mondtom,hogy nem értek egyet sok ponton,csak azt,hogy ezek alapján elég kevés igazi felnőtt van:)


Szerintem az 1.,4.,5., pontok sok emberre nem igazak, olyanokra se,akik fontos tisztségeket töltenek be.

A 8. pont az szerintem szintén nehéz ügy, mert személyiség kérdése. Mert más dolog a tudatosság és más hogy érezzük is.


A 2-es igaz is, csak szerintem ehhez előbb önertékelést kéne építeni és rájönni arra,hogy miből nyer erőt az illető.


2017. júl. 17. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek a linkben leírtakkal. Sajnos az emberek nagy része bár korban felnőtt, szellemileg megragadt egy kamasz szintjén.

Én inkább azt adtam volna címnek, hogy "Mi kellene hogy jellemezze a felnőtt embert".

2017. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Áháhá, az 1.-nél már totálisan elbuktam, ettől dühbegurultam és otthagytam az egészet!!!!Mekkora egy kis állat vagyok!

De amúgy elolvastam végig, okos írás. Letettem arról, hogy valaha is felnőtt legyek. Minden ponttal baj van,a hazudáson és a problémán kívül.

2017. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én minden feltételt teljesítettem, kivéve a 4.et:))
2017. júl. 17. 23:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 3.-at képtelen vagyok teljesíteni.
2017. júl. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az érett embereknek használat folytán edzett érzékelőképességük van a helyes és a helytelen közti különbségtételre. /Héberek 5:14/ Ez a Bibliából van.
2017. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az összes kritériumnak megfelelek, kb egy éve.

36F

2017. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!