Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek azokról a kérdezőkről, akik privát üzenetben trágárságokat írnak azoknak, akik nekik nem tetsző válszokat adnak a kérdésikre?

Figyelt kérdés

2017. júl. 19. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem foglalkozom velük. A válaszom mindig tökéletes,, akinek nemtetszik az csak önigazolás miatt írja ki a kérdést.
2017. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy minek kérdeznek, ha nem a véleményemre kiváncsiak. A trágárságra meg azt, hogy lúzer tetüládák :) általában az kardoskodik a legjobban a maga igazáról, aki tudja, hogy nincs igaza. Ekkor én konstatálom, hogy nekem van igazam, és jót nevetve tovább lépek, hadd pukkadozzon ^^
2017. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Néha hüledezek, hogy micsoda tróger, fosadékok irkálnak ide, hogy okádja privátban is a sz a rt a száján ki.
2017. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Én úgy szoktam, hogy priviben még direkt hergelem is, 3-4 levél erejéig. Miközben én nevetve sörözök a kötsög már agyvérzést kap, mert annyira ostoba, mint a föld.:D
2017. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hollófernyiges ***** válasza:
52%
Az én módszerem az, hogy kiteszem az üzenetét az eredeti topikba nicknévvel, hadd lássa a nép, milyen intelligens tud lenni.
2017. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyira hidegen hagy. Nem az első hogy valaki a nemtetszését kevésbé kulturált módon közli velem az interneten. Egyszerűen hidegen hagy.
2017. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Clay Morrow ***** válasza:
Elég primitívek és agyalágyultak, én próbáltam segíteni, ő meg így reagálja le, hát akkor sajnálom, bár én a trágárságok ellenére sem szoktam vitába szállni velük..
2017. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
SOA?
2017. júl. 20. 13:19
 9/10 Clay Morrow ***** válasza:
Biza.
2017. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon tuti:)
2017. júl. 20. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!