Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy azt mondta a pasim, ha cigiznék meg ha nem járnék egyetemre, akkor nem is jött volna velem össze?

Figyelt kérdés
úgy érzem, hogy ő nem feltétel nélkül jár velem, mi a véleményetek erről?
2017. júl. 20. 14:05
1 2
 11/11 Hasty ***** válasza:
Dohányzom és nem járok egyetemre! És egyáltalán nem látom magam visszataszitonak vagy "alkoholista" kőműves"nek. No de viszont engem is nagyon zavar az alkohol szaga ( nem iszom). Egy nem dohányzó ember sokkal jobban érzi rajtad mint gondolnad. És egy nem dohányzó embernek ez lehet annyira visszataszító mint pl nekem alkoholszag.... Az egyetemre nem tudok mit mondani... Ez totális ostobaság. Biztosnaz iskolazottsagban keresi a párod az intelligenciát. Pedig azt nem a fosulin fogod megszerezni. ... Vagy csak sima sznobizmus. Láttam már igazán életképtelen egyetemistát. Ez nem jelent semmit....
2019. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!