Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasik! Ti mit gondoltok egy...

Pasik! Ti mit gondoltok egy férfias szakmák iránt érdeklődő nőről?

Figyelt kérdés

Jelenleg autós futárként dolgozom egy műhelynek, néha segítek szerelni is, a javított autók vezetése is az én feladatom. Nagyon szeretem az autókat, érdekel az autószerelés, szeretek vezetni (tudok is): kamionsofőrnek készülök (tudom ez mivel jár, nem kell bemutatni). Szeretem látni a meglepett arcokat, mikor megtudják rólam ezeket, hiszen mindent csak ezt nem tudják rólam elképzelni az emberek, szerintem a külsőm miatt. Magas vagyok, szőke hajú, szép az arcom is (pedig nem sminkelem magam) és nagyon jó alakom van. Annyira szokatlan ez az embereknek, hogy legtöbbször szóhoz sem jutnak, de engem érdekel, mit gondoltok egy ilyen nőről?

20 éves vagyok.



#autószerelő #Kamionsofőr #férfias szakma
2017. júl. 20. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

elsőre nekem is meglepő lenne, de jó ha az ember céltudatos és megtesz mindent, hogy elérje a vágyait :)


24F

2017. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jo dolog ez szerintem, bar hozzam nem passzolna egy ilyen lany, mert ezek a dolgok engem nem erdekelnek fiu letemre hat ez van.
2017. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ebből arra gondolok, hogy egy lazább nő vagy, aki jól eltud boldogulni, ami tök jó. Ennyit tudok modnani ez alapján :)
2017. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy sok levelet fogsz kapni.:D Én személy szerint nem foglalkozok ezzel sokat, nem ítélem el, de jobban el tudok képzelni magamnak egy óvónőt, vagy virágkötőt, mint egy kamionost, vagy katonát.
2017. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem botránkoztat meg a női kamionsofőr vagy futár. Hiszen egyik sem olyan hű de nagy fizikai munka, amit ne tudnál elvégezni vagy arra a minimális időre ne találnál segítséget.

Autószerelés sem olyan nagy dolog mostanában ha egy modern műhelyben vagy, simán végezhető nőként is. Bár az már más tészta, hogy sok vendék előítéletből elpártolna.

A katona sem olyan újdonság már. Amerikában sokan vannak és hétköznapi a dolog. :)


Azt hittem amúgy valami keményebbet látok. Pl. Kőműves. :D

2017. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En aztan qrvara leszarom hogy mit csinal egy no csak az isten szerelmeert fozzetek mar baxameg... utalom ezeket a mai lusta semmirekello noket. Ezt gondolom en.
2017. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os! Tehát ha én nem főznék, az azt jelentené, hogy lusta és semmirekellő nő vagyok? Mindemellett, amiket fent leírtam a kérdésemben? Én meg a csőlátású embereket nem szeretem, akik kiállnak az ilyen sztereotípiák mellett, miszerint a nő a konyhába való. Mégis miért? Mert régen ez volt a normális? A 21. században élünk már hahó! Bárkiből bármi lehet, nemtől függetlenül.

Én néha szoktam főzni, de csak mert rá vagyok szorulva, hiszen majdhogynem egyedül élek, de nem ettől érzem nőnek magam, sőt egyébként azt vallom, egyáltalán nem vagyok konyhába való. Én nem azért születtem, hogy legyenek gyerekeim és egy férjem aki meg eltart, én meg takarítok és főzök rá. NEM. Hisz nekem ez nem lenne élet. Én azért születtem, hogy azt csináljam amit én szeretnék, azért születtem, hogy kamionozzak, ettől pedig nem leszek sem lusta, sem semmirekellő.

2017. júl. 21. 12:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert a nyergeshez szöszi! :))
2017. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
így van, mindenki azt csinál amit akar, ne másoknak akarjon megfelelni. :P egyébként akkor tolhatjuk 4kézben mert én is kamionozok 21/f :D
2017. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja és Iwona Blecharczyk az egyik példaképem :P
2017. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!