Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz 17 évesen a 13 évesekhez...

Gáz 17 évesen a 13 évesekhez vonzódni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, 17.

Még mindig elképesztően vonzanak a 12-15 éves lányok.

Nehéz megfogalmazni, hogy miért.. Őszintén nem tetszenek a nagyon nőies-felnőttes lányok.


Persze mindig tudtam magam tartóztatni, de rettegek hogy mi lesz ha még 5 év múlva is ezen a szinten leszek.

Igazából én is 13-nak nézek ki, tehát nem lenne feltűnő a korkülönbség, de akkor is borzasztóan szánalmasan érzem magam. Nem akarok pedofil lennui..


Mit tegyek? Olthattok, de azzal nem változik semmi.


2017. júl. 20. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2017. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Eléggé.
2017. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha 13 éves lányhoz vonzódsz, akkor járj 13 éves lánnyal. Csak ne feküdjetek le, amíg el nem múlt 14. Amúgy nem nagyon aggódnék emiatt, ez úgyis változni fog. Egy 15 éves lány egyébként teljesen illik korban hozzád, szóval nem látok én itt érdemi problémát. Ha pedofil lennél, akkor meg nem 13 éves lányokhoz, hanem kisgyerekekhez vonzódnál, de a leírtak alapján szerencsére ez nincs így.
2017. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen fiatal kapcsolatok 99%-a azzal végződik, hogy mire 18 éves lesz, arra annyit változik külsőleg és szellemileg is a csaj, hogy végül amiatt váltok szét. Felesleges ilyen korú leányzóba beleszeretni, mert baromi sokat fog változni a serdülőkor alatt.
2017. júl. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
15 éves lány vagyok, írj ha gondolod😊
2017. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!