Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok? A vonzalom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? A vonzalom egy ismeretlen ember iránt egyből kialakul? Vagy ha például az első két randin nem, akkor van arra esély, hogy miután jobban megismertük akkor kezdünk el vonzódni hozzá?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 23:22
1 2
 1/12 A legrosszabb ***** válasza:
Nem hiszek a szerelem első látásra elméletben, mert megalapozatlan baromság. Hogy lehet belezúgni valakibe, akit nem is ismersz, sohasem beszéltetek? Ha elsőre ki is alakul valami, az maximum a szexuális vonzalom lehet, amibe meg bele lehet szarni, szerény véleményem szerint.
2017. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nem a szerelemről beszélek mert azt én is úgy gondolom, hogy idővel alakul ki, hanem magáról a vonzalomról. Ha az első találkozásnál nincs meg például a szexuális vonzalom abból nem is lehet kapcsolat?
2017. jún. 26. 23:31
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
#1 ez nem igaz, nem csak szexuális vonzalom lehet. Én pont abban nem hiszek, hogy ha valaki elsőre nem fogott meg, akkor később majd beleszeretek. Nálam ilyenre még soha nem volt példa. Szóval, én az "első randin fellángolásban" hiszek, abból meg majd lehet szerelem, ha jobban megismeritek egymást.
2017. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vonzalom az könnyen kialakulhat, én pl láttam pár napja egy nagyon vonzó lányt, és csak fél percre, de megbámultam, ő is engem amúgy. A másik oldalról meg ha nincs vonzalom, abból is lehet kapcsolat bőven.
2017. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. #3 én is pont így vagyok ezzel
2017. jún. 26. 23:41
 6/12 anonim ***** válasza:

Fura kérdés. Nekem volt osztálytársam, évfolyamtársam, de később munkatársam is, akikkel csak sokkal később történt "valami". Előtte átnéztünk egymáson, vagy ha nem is ennyire drasztikusan, de a szia hello-n túl nem kezdtünk sokkal többet egymással. Aztán valahogy mégis összehozott minket a sors. A semmiből kialakult a szimpátia, majd ezzel szinte egy időben a vonzalom is.


Viszont őket én nem ismertem előtte. A vonzalomhoz és a szimpátiához az ismeretség vezetett.

Ha már túl van az ember a többedik randin és még mindig semmi, akkor az szerintem elég egyértelmű hogy ennyi...

2017. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 de itt szerintem arra kell gondolni, hogy az első randitól számítva, tehát attól a találkozótól kezdve, amit mindketten kapcsolat reményében hoztok össze, mikor kezdj el érezni valamit. Szerintem ez az első 1-2 alkalommal kéne, hogy megtörténjen. Ebben az esetben tökmindegy, hogy előtte ismerted-e vagy sem.
2017. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen #7 pontosan erre gondoltam. Köszi a választ :)
2017. jún. 27. 00:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Vonzódás később is kialakulhat, ha valakivel, aki szimpatikus, sokat vagy eggyütt.

Viszont, az igazi pillangó repkedés, szenvedély az nem fog, ha első 1-2 alkalommal nem érzed.

Lehet belőle harmonikus kapcsolat, de igauán szenvedélyes már nem lesz.

2017. jún. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Nekem elsőre ki kell alakulnia a vonzalomnak (mármint első látásra), különben ha az atyaúristennel is állok szemben, sose lesz belőle semmi.
2017. jún. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!