Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti sírtatok már amiatt, hogy...

Ti sírtatok már amiatt, hogy meghalt egy híresség akit szerettetek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 23:21
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Uh rossz kategória, bocsi. :/
2017. júl. 20. 23:26
 2/17 anonim válasza:
100%
Sírni nem.. De nagyon elszomorított a híre. Jelenleg a Linkin Park énekesének halála. Igazi egyéni hangja volt. Sokat adott de depressziós volt :(
2017. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Chester Bennington?
2017. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, Chester Bennington halála nagyon elszomorított. Bevallom sírtam is, ezért is voltam kíváncsi rá, hogy más is sírt-e már ilyen dolog miatt vagy csak én vagyok ilyen fura.
2017. júl. 20. 23:33
 5/17 anonim válasza:
77%
Nem nagyon sokan írták hogy nem síros emberek de amikor megtudták hogy Chester meghalt elsírták magukat vannak akik gyerek koruk ott hallgatták őket és a számaikból merítetek erőt édesanyám is nagy Linkin Park fan kezdetek óta szereti őket és ő is sírt amikor megtudta szerintem nem vagy furcsa
2017. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egy színész halálhírét megkönnyeztem régebben, mert tehetséges srác volt, de van még egy jópár, akit szeretek és elszomorítana nagyon a halálhíre. Teljesen normális, attól, mert emberileg nem ismered, még tisztelheted és szeretheted a munkásságát.
2017. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igazából sosem a konkrét ember miatt sírtam, hanem, amikor rádöbbentem, hogy ha Freddie Mercury halandó, akkor én is.
2017. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Volt egyszer par eve hogy meghalt egy kedvenc enekesem aki nagyon sokat jelentett, eleg sokaig sirtam nem is birtam sokat enni es lefogytam. Chestert is imadtam, most is sirok miatta.. Nyugodjon bekeben :(
2017. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sírni nem sírtam, eddig híresség halála nagyon, egy esetben rendített meg, idősebb Knézy Jenő, 2003.


De pl. Jules Bianchi Forma 1-es versenyző halálos balesete is sokkolt. Pontosabban felháborított, hogy miközben mindenki a biztonságról papolt, egy traktor pálya szélén való dolgozása esetén, akkor -virtuális biztonsági autó híján- csak a dupla sárgazászló védte a versenyzőket. Így történhetett meg a 60-as évek legszörnyűbb baleseteit visszaidéző tragédia az esős japán pályán.


Egyébként a fejvédő keret bevezetése még mindig késik, gondolom ott is megvárják az első halottat...


Schumacher síbalesete és állapota is felkavart, sokáig neki szurkoltam.


Még talán a Republik énekesének, Bódi Lászlónak a halála rázott meg a híres emberek között.

2017. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán sírok, de Alan Rickman halála eléggé szíven ütött s David Bowie halálakor is elszomorodtam, pedig nem is voltam rajongó, csak éppen elég nagy hatást tett rám néha. Tunyogi Péter halálakor még egész friss volt a TRB-s koncert emléke, az is elszomorított, de akkor sem sírtam.


Van valaki, akinek az esetében sírnék azért.

Trent Reznor és David Attenborough. Na, nekik a rajongójuk vagyok. Igazából arra vágyom, hogy Attenborough megdöntse a Guiness-rekordot a leghosszabb emberi életet tekintve, legalábbis a férfiak között. Annyira sokat nézem a filmjeit a csodás hangjával és lelkesedésével, iszonyatos űr maradna utána. Erre nem vagyok felkészülve. Sosem leszek.

2017. júl. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!