Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak én gondolom ezt Molnár...

Csak én gondolom ezt Molnár Krisztiánról?

Figyelt kérdés
Csak szerintem pszichopata/szociopata? Néhány napja olvastam cikkeket a pszichopaták és a szociopaták jellemzőiről. És néhány illett Molnár Krisztiánra. És a videóiban és livejaiban is elég érdekesen viselkedik. Tudom hülye a kérdés de érdekel ti mit gondoltok.

2017. ápr. 9. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ezt nem lehet egy-két dologból megmondani, ehhez szakember kell, pszichiáter, hogy meg lehessen mondani, de szerintem nem pszichopata.
2017. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Stranger29 válasza:
95%
Nem hinném, hogy ezek közül bármelyik is lenne. Alapvetően jó lelkű fickó, csak nagyon visszamaradott szellemileg. Valamilyen szimpla fogyatékossága van, ez meglátszik a beszédén.
2017. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is hü.lyeség. Molnár Krisztián szellemileg fogyi és nem súlyos mentális beteg. Ezt utálom, mikor sok értelmetlen, buta ember el kezd marhaságokat kitalálni egy másik emberről és a többi hü.lye még el is hiszi. Rólam is a munkahelyen elhíresztelte egy vadba.rom, hogy én biztos depressziós meg ilyen, meg olyan vagyok. Agyam elszállt tőle is, hogy mia fa.sznak kell baromságokat beszélni én meg nem értem miért néznek furcsán rám az emberek, akik eddig normálisak voltak velem. Ha fin.god nincs a betegségekről akkor inkább mardj csendben! A fogyatékosságokat ne keverjétek már össze mentális betegségekkel, persze együtt is járhat, de azt majd egy szaekmber eldönti. És ha az is lenne akkor mi van? De szerintem nem az, kérdezd meg az apját, ő tuti tudja fiának mi baja van.
2017. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez csak egy feltételezés volt a részemről. Jó, elég félreérthetően fogalmaztam. Tisztában vagyok vele hogy fogyatékkal élő és kisegítő iskolába járt. És nem vagyok se pszichológus, se pszichiáter, se szociológus. Viszont ezt a feltételezést a pénzéhségéből, a rosszindulatosságából, valamint abból szűrtem le hogy eléggé manipulatív.
2017. ápr. 11. 13:42
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
"pénzéhségéből, a rosszindulatosságából"? minden 2. ember ilyen, akkor mindenki pszichopata, meg szociopata lenne? AZ akkor nagyon meredek volna ám. Majd ha felnősz meg fogod látni az emberek mire képesek a pénzért, még sz.aré, hú.gyért is! Meg fogsz lepődni, ez az átlag és nem pszichopaták!
2017. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5

Tudom hogy ez a két tulajdonság sok emberben benne van. De Kiki még ezen is képes túltenni. Komolyan milyen ember az aki pénzért köszönt fel egy videóban meg pár ezer forintért olyan dolgokat tesz amikről inkább nem kívánok beszámolni? Meg ha 1500Ft-nál kevesebbet küldesz neki akkor letilt. Meg van ez a Jónás Máté nevű gyerek aki elmondta róla a véleményét Kiki meg válaszul belekötött és szó szerint azt írta neki hogy dögöljön meg a családjával együtt. És persze az anyját is lek*rvázta. És valamelyik videójában a nézőit hibáztatta azért mert neki nincs se barátnője se barátai. A beb*szós live-jairól meg ne is beszéljünk. És ha ezek után te még őt véded akkor eltudom képzelni hogy milyen ember lehetsz.

2017. ápr. 11. 17:22
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a srác kultúráltan monda el a véleményét Kikiről.
2017. ápr. 11. 17:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ő az egyetlen aki a testét árulja a neten pénzért és beteges dolgai vannak! Másik meg, ő neki miket kívántak ezrével? Nem ugyanezeket? Hogy dögöljön meg a családjával együtt, amikor elkezdett felkapottá válni Csarninak köszönhetően, hányan írták neki, hogy ölje meg magát? Akkor mit vártok tőle? Fogyatékos, nem tudja átgondolni, hogy azzal, hopgy ő is arra a szintre sűlyed, mint a nézői, magát alázza meg. Abból a szempontból védem csak, hogy fogyatékos és nem épaz elmélye, nem tehető igazán felelősé azé amiket kijelent, mert fogyi. Másik meg, ha ennyire gusztustalannak, aberáltnak, önzőnek, pénzsóvárnak, minden xarnak látjátok nem kell nézni! Én már régóta nem nézem a videoit, mert nincs értelme, nincs tartalma és hül.yeségeket is beszél. Minek nézitek? Azzal ti támogatjátok a youtube karierjét, de minek? Nem én támogatom, hanem ti, azzal hogy bámuljátok a semmitmondó videoit, amit vlognak nevez, tartalom meg értelem nincs mögötte. Gratulálok nektek akik követitek, nektek sem több az IQ-tok az övénél, így nem is értem minek panaszkodtok rá, hogy milyen.
2017. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

1. Nem szoktam nézni.

2. Akik a halálát kívánják azok ugyanolyan nyomorékok.

3. Attól hogy más degenerált a halálát kívánja, attól még nem kell egy olyan személy és annak családja halálát kívánni aki nem tett ellene semmi rosszat, csak véleményt nyilvánított róla, kulturáltan.

4. A szellemi fogyatékosság nem mentség mindenre. Lehet hogy nincs teljesen tisztában a döntéseivel de az hogy ennyire rosszindulatú azt nem a fogyatékossága okozza.

2017. ápr. 14. 20:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktad nézni, de azt ecseteled, hogy melyik videojában mit mondott, meg a bebaszós livében... Ember, te nézted azokat a live-et? Akkor te sem vagy 100%as már bocs. Sok korcs. Egy elhízott, cukorbeteg, szellemi fogyatékos embernek a lerészegedését bámuljátok több százan és ti panaszkodtok rá, hogy mekkora aberált, gusztustalan, beteg állat. Hát az is aki nézi őt! És erre nincs mentség. Ha nem néznéd és nem érdekelne, akkor ide ezt a kérdést sem tetted volna fel. Mert kit érdekel, hogy mi baja van és mi nincs?
2017. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!