Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti sírtatok már amiatt, hogy...

Ti sírtatok már amiatt, hogy meghalt egy híresség akit szerettetek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 23:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket az értelmes válaszokat.:)
2017. júl. 21. 00:21
 12/17 anonim ***** válasza:
Kolonics György kenus halála és Kaszás Attila színművész halálhírei rendítettek meg a fentieken kívül. Mindketten fiatalok voltak és hirtelen mentek el, nem balesetben és nem is ismert betegségben. Hatalmas tehetségek voltak, Kolonics a világ egyik akkor legjobb kenusa, kétszeres olimpiai bajnok, tizenötszörös világbajnok, Kaszás Jászai Mari-díjas színész.
2017. júl. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Gerald 'Gerry' Malcolm Durrell brit zoológus, író 1995-ben hunyt el, szintén megrázott gyerekként halálhíre, részben az ő mesekönyvein nőttem fel.
2017. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Freddie Mercury és Alan Rickman, szintén.

Imádtam mindkettőt.

Freddie halálát a metrón az újságból tudtam meg, ott bőgtem. Alant a kolléganőm mondta, ő előbb látta meg a neten a hírek közt. El sem hittem, annyi a kamu hír, de ez sajnos igaz volt. Hazakéredzkedtem, mert képtelen voltam bármi értelmeset is csinálni. Otthon aztán kisírtam magam.

2017. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

De Erőss Zsolt hegymászó és társa tragédiája is megérintett, ők voltak azok a sportemberek, akiknél sajnos bármikor benne volt, hogy ottmaradnak (ezt ők is, mi is tudtuk). Ahova ők mentek ott hibázni sem kell a halálért.


Bittler Sándor többszörös magyar bajnok motorversenyző, többszörös Man szigeteki TT motorverseny induló, is hasonló sportember volt, állandó életveszélyben.

Megdöbbentett az ő halála is, amit egy banális otthoni baleset okozott a saját házában.

A Man szigeteki motorverseny korunk leg életveszélyesebb versenye, talán még Macao motorversenyei hasonlóak, de a TT azoknál is sokkal veszélyesebb.


Bitti posztere gyereklomomban kint volt a falon a magyar bajnok motorjával. Azt hiszem próbálkozott ő a Superbike egy kisebb szériájában is (lehet most tévedek), de szerintem már túl idős volt ahhoz, hogy a világ élvonalába szólhasson.

2017. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Jónéhány olyan híresség volt, akinek a halálhíre elszomorított, de azért olyanra nem emlékszem, hogy sírtam, vagy könnyeztem volna emiatt.
2017. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16.: Jópár választ írtam fent, ezzel én is így vagyok.

Az, hogy megrendül az ember és sírni kezd, két különböző dolog. Általam nem ismert és nem híres emberek halála is megrendít, ha tudomást szerzek róla.


Ezen felül vannak olyanok, akiket nagyra tartunk és amikor eltávoznak, az átlagosnál jobban érezzük magunkat megrendülve. Mivel az általuk létrehozott "életút" hatással volt ránk. Lehet tudományos, művészeti, vagy szurkolói sportélmény, stb., de hatottak ránk valahogy.

2017. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!