Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a jelenség miért van?

Ez a jelenség miért van?

Figyelt kérdés

Ha látok egy mozogni alig bíró kihizlalt tacskót,akkor a gazdáját feljelenthetem állatkínzásért és még aznap kimennek hozzá az állatvédők,állatmentők.

Amúgy ez a leggyakoribb fajta állatkínzás.

De ha látok egy 14 évesen 160 centis 80-90-100 kilós gyereket,akkor az mindenki szerint teljesen rendben van és nincsen szükség külső beavatkozásra.



2017. júl. 21. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom miért foglalkozol más dolgával!

Az orrod ép még?

2017. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1, Lehet hogy hazudik, de igaza van. Amúgy meg fogyasztói társadalom. Megleptél, hogy a kutyát elviszik.
2017. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
A felvetés jó, de egy gyerek el tudja dönteni, hogy zabál e, egy kutya viszont nem, mert ő ösztönből eszik meg mindent, amit kap. Az embernek van szabad akarata.
2017. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezen a részén én is gondolkodtam,részben pont ezért ezért jutott eszembe a kérdés.

És ha a gyerek arra van szocializálva,hogy cukron és három embernek való szénhidráton él,akkor ott nem sok különbség van,mint a kutya ösztönös evésénél.

Főleg ha a szülő még mondja is neki,hogy dehogy vagy kövér ez a normális,csak "nehéz a csontod",inkább sovány vagy.

Ezért gyereknél itt már nincs szabad akarat,mert nem ismeri még a választási lehetőségeit.

2017. júl. 21. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Van olyan terület, ahol az őslakosokból szinte mindenki túlsúlyos (inkább csak az, aki nem végez jelentős fizikai munkát), viszont a betelepült indiaiaknak rendes alkata van. Nem tudnak mit csinálni, csak népszerűsíteni a sportot és az egészséged ételeket, tehát nem hiszem hogy feljelenthetsz valakit emiatt, pedig néha már jó lenne.
2017. júl. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az őslakos témáról én is olvastam.

Főleg az amerikai indiánok,meg az óceániai népek érintettek.

Az ő testüknek,hasnyálmirigyüknek 2-300 év kevés volt az adaptációhoz a gabona és a cukor alapú táplálkozáshoz,mivel kb paleo táplálkozásuk volt előtte.

Ezért európai táplálkozás mellett a 80%uk túlsúlyos és 2es diabéteszes,míg ez a kétfajta megbetegedés törzsi szinten élő népeknél gyakorlatilag ismeretlen.

2017. júl. 22. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!