Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha újra gimis lennél, mit...

Ha újra gimis lennél, mit csinálnál másképp? Van valami amit kihagynál, és amit bepótolnál?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyvalamit mindenképp: amikor az a lány megkérdezte tőlem kerek perec, hogy járnék-e vele, igent mondanék rá kapásból, gondolkodás nélkül!!!

17 éve sajnálom hogy ezt nem tettem meg, és most bűnhődök érte.

2017. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az egyetemi pontom meglett, (bár még pár nap múlva jönnek az SMS-ek) ezért azt mondhatom, hogy igen. Voltak persze bulik is, nem csak tanulás, de sosem az volt a fő prioritás, hogy kiéljem magam. Ugyanígy, de legalább nagyjából ugyanígy csinálnám.
2017. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Kevesebb buli, több tanulás :(
2017. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tanulmányi eredményem kitűnő volt, jókat buliztunk, sok barátom volt, jó volt a közösség, olyan nincs amit kihagynék.

Viszont több emberrel lefeküdnék, összesen 2 fiúval feküdtem le, pedig rengeteg szuper pasi bepróbálkozott, de mindig nemet mondtam mindre, pedig nem lett volna bajom egy kis plusz szex-től, de már mindegy :)

Le lehet pontozni, attól még így gondolom :D

2017. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Chill utolsó, csak a sok kis antiszoc lány szólna le, akinél senki nem próbálkozott be és irigy :D
2017. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget buliztam, népszerű voltam, tehetséges, szorgalmas, szerettek a tanáraim és az iskolatársaim is. Kiéltem magam maximálisan. Talán a tanulásra jobban fókuszálhattam volna, bár utólag az érettségim javításával megszereztem a hőn vágyott pontszámokat. Igen... a szex. Én is sokakat utasítottam vissza, esetleg ezen módosítanék utólag. Haha
2017. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a ttanulásra koncentrálnék.

Már nagyon bánom, hogy nem tanultam

2017. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem voltam gimis, szakközépbe jártam, de ugyanolyan érettségit szereztem, mint a gimisek... :-D


Ha újra annyi idős lennék, talán másképp döntenék a továbbtanulásról, és maradtam volna még 1 vagy 2 évet, és csak utána jelentkeztem volna továbbtanulni. Átmeneti évfolyam voltam, akkor még nem gondoltam bele, hogy ennek mennyi buktatója van, ezt csak utólag érzékeltem. Mi voltunk az utolsó évfolyam, akik még nem a kétszintű érettségit csináltuk. Ha még maradtam volna 1 vagy 2 évet, akkor kaptam volna egyből szakmát, amivel már lett volna a kezemben egy papír, amivel el tudok helyezkedni valahol. Felsőoktatásban átmeneti évfolyam voltunk, a régi és az új rendszer ötvözete, már kreditrendszer volt, de még a régi egy szintű oktatási rendszerben, volt szigorlat is (bár manapság már nem szigorlatköteles az a szakirány). Ha még maradtam volna középiskolában, már egy teljesen új felsőoktatásba léphettem volna be, és nem éltem volna át a kísérleti évfolyam minden nyűgét, ami miatt nem tudtam 100%-ban csak a tanulásra koncentrálni.


De kár azon agyalni, hogy mi lett volna, ha hiszen ami megtörtént, azt már nem tudom visszacsinálni, és most már ebből kell kihoznom a legtöbbet.

2017. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Még gimis vagyok, de visszanézve az eltelt évet, így is tudnék kapásból dolgokat mondani, amin változtatnon kéne.

Sokkal nyitottabnak kellett volna lennem, nem kéne annyit stresszelnem a hirtelen sok ember miatt.

A tanulást is csomószor túlaggódtam, pedig egy-egy dolgozatnak nincs akkora tétje.

Mindent az utolsó pillanatban tanultam/csináltam meg, viszont így is túl sokat foglalkoztam vele.

Az lenne a helyes, ha fokozatosan, kisebb energiabefektetéssel tanulnék.

Jövőre valószínűleg így fogok, kevesebb stressz, kevesebb tanulás, jobban elosztva.

Nagyon hisztis vagyok sokmindenben, ezen js szeretnék változtatni, mert senki se szereti a hisztis embereket :D

Lehet németet tanulnék inkább, nem tudom.

Ha hívnak valahová, oda mindig el kellett volna mennem, mert sok mindenből kimaradtam így.

Nem kellett volna mindenkiben megbíznom.

Nem tudom, mit mondhatnék még.

Még van 3 évem változtatni, és jó látni, hogy mások is követnek el hibákat, és így talán tudok belőlük tanulni.

2017. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jobban ráfekszek az angol tanulásra, mert sos szükségem lenne nyelvvizsgára, de nem tudok átmenni szóbelin :(

Nem a franciát választanám 2. nyelvnek, legalábbis nem ennél a tanárnál, aki mindig csak a régi szép időkről beszélt magyarul.


Más nincs :) Szerettem a gimit és osztályelső voltam.

2017. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!