Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy introvertált tini (mint...

Egy introvertált tini (mint én) érezhet társaság/barát hiányt?

Figyelt kérdés
Sajnos nem igazán vannak barátaim akikkel gyakorta beszélek. Szinte ha szabadidőm van gép előtt töltöm, ami segít a feltöltődésben. Ez volt az első évem a középsuliban, voltak régen haverjaim, de mivel falun élek és bejárós voltam az általános suliban, azok a "barátságok" mind eltűntek és én is közzé játszottam mert akkor nem éreztem hiányukat. DE később kezdtem csak, mivel addig nem kirúgtak a baráti csoportból. Tavaly nyáron még azzal nyugtattam magam, hogy a gimibe jobb lesz. Kb. féléve jöttem rá, hogy nincsenek barátaim és hiányát érzem. Előtte sosem éreztem ilyet ennyire, régen midig alig vártam, hogy hazaérjek. Nagyon zavar, hogy senkit sem érdeklek az osztályból (nincs közös téma), és amióta nyári szünet van senki sem írt rám (velem egykorúval nem is beszéltem), pedig próbálkoztam néha volt is közös téma (iskola első pár hetében), de utána úgy elfáradtam, hogy nem akadt (lehet a kolesz is közzé játszott, amit ott akarok hagyni, de szüleim nem engedik, hogy kilépjek, mert nem szoktam senkivel sehova eljárni). Sajnos az osztályban szerintem semmi esélyem nincs, sokszor ülök és csak azt várom, hogy kezdődjön az óra, mikor ezt már gáznak tartom próbálok beszélgetni, de sosem érek el sikert, néha kínosan is érzem magam, sőt amikor valaki mellé odaülök, mert aki ott ült, az az én helyemre csak úgy leült, akkor akad egy harmadik gyerek aki sztem utál engem, elküld és én maradok egyedül, ha pedig maradok akkor a padtársam ül el. Úgy gondolom a legnagyobb probléma, hogy nem vagyok vicces, kicsit szétszórt vagyok, unalmas vagyok, de nem vagyok legalább csúnya. Amikor a koliban vagyok akkor rám tör a fáradság, szinte alig van erőm beszélgetni vagy elmenni valahová. Az egyetlen 'barátnak' vélt társam már rég eljár egy mások szobába beszélgetni, ott hagyott, csak néha beszél velem. És hát mivel egy béna vagyok és senkivel sem sikerült kialakítani legalább egy kapcsolatot senki sem írt rám. A többi fiú, csak velem nem beszél messengeren állandóan. Félek, hogy közös programjuk van és engem nem hívtak meg. 16/F (LÉGYSZÍVES CSAK INTROVERTÁLTAK ÍRJANAK, VAGY AZOK AKIK BELELÁTNAK EGY INTROVERTÁLT ÉLETÉBE, KÖSZÖNÖM)

2017. jún. 22. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát pont azt érzel, nem?
2017. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
itt mindenkinek baráthiánya van. miért nem beszélgettek egymással? ja, persze, ennek lehet, hogy a fele valami perverz pedofil. hát, én annak idején a csillagász szakkörben találtam jó barátokat. és a kung-fu csoportban és a hittanos csoportban. kell valami jó hobbi és egy jó szakkör vagy ilyesmi.
2017. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is introvertált vagyok, bár én nem érzem úgy, hogy szükségem lenne barátokra. Esetleg olyannal próbálnék meg szorosabb kapcsolatba kerülni, akivel tényleg jól megértjük egymást és sok közös van bennünk. Az osztályban szintén nem sikerült kialakítanom egy társaságot magam köré. Általában csak ülök a helyemen magányosan, míg a többiek hangosan nevetnek, beszélnek. De már teljesen hozzászoktam és talán nem is akarok ezen változtatni.
2017. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gimnázium?
2017. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátra még nekünk, introvertáltaknak is szükségünk van. Nekem is jól esne ha lenne egy igaz barátom, akivel őszintén meg tudok beszélni mindent, csinálhatunk közös programokat.

Jövőre kezdem az utolsó évet a gimiben, szinte mindenkivel jóban vagyok az osztályban de mégsincs olyan ember akivel szoros lenne a kapcsolatom. Van egy másik csajszi, vele beszélek napi szinten és találkozunk is, de nem az igazi.

Kérdező ne csüggedj, majd alakul :)

2017. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uppdate (akit érdekel) Ma hajnalban, vagyis másnap amikor ezt írtam a nővérem kutyusa, aki itthon van és nagyon sokat segített, sajnos valami mérget evett és meghalt...
2017. jún. 23. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!