Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ereztetek mar h kilogtok a...

I noor Y kérdése:

Ti ereztetek mar h kilogtok a sorbol mert tul jok vagytok?

Figyelt kérdés

Mert en igen es az az igazsag h ilyen tekintetben hatrany

Mert nehez szerenynek maradni nagyon ha egyszeruen szinte mindenben jo vagy

Es nehez elerni h ne legyenek irigyek rad es mar nem igazan birom az az igazsag

Mikor roplabdazunk akkor ia mintha felszemuekkel es falabuakkal lennek es ez a kornyezet lerant a mocsarba ( persze volt meg rajtam kivul egy ugyes azert azt hozza kell tenni...de ot is nagyon sajnaltam)

Mit tudok tenni h ne roppanjak ossze ez igy nagyon nehez

Tenyleg tudom h mindenki azert szeretne jobb lenni dolgokban de ugy h en pl kituno vagyok es vagy 5 sporthoz van nagy foku tehetsegem minimum nagyon nehez

Mit tegyek ???

Hogyan allhak hozza masokhoz??

Ez egy komoly kerdes kerlek segitsetek


2017. júl. 23. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Gyere, kihívlak egy 1v1 foci vagy FIFA meccsre, máris nem fogod olyan nagynak érezni magad ;)
2017. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem érzem túlságosan komolynak a kérdést. De csak a 10% esély miatt, ha mégsem trollkodás lenne: Ne hagyd, hogy az ego eluralkodjon rajtad. Elvakít, és elrontja az emberi kapcsolataidat. Ha tehetséges és jártas vagy valamiben, akkor segíts másoknak is, adj tanácsokat stb. Ne magad körül forogjanak a gondolataid, hanem hogy a környezetedben lévő embereknek hogyan tudsz segíteni
2017. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Imádlak, mintha magamat olvasnám.

Én elő szoktam adni, hogy béna vagyok, és hagyom hogy az önbizalomhiányosok élvezkedjenek azon hogy elhiszik hogy jobbak nálam, ilyenkor mindig ócsárolni szoktak engem.

Szándékosan elszórakozom pl. röplabdában is, különben már megőrülnének attól hogy mindig én nyerek.


Csak poénként lásd, hogy mennyire gyökerek és irigyek, és mennyire állatként viselkednek hogy megőrülnek csak azért mert jobb vagy náluk valamiben.


pl. velem volt, hogy egy srác rettentő irigy volt, és hagytam magam hogy jobbnak lássa magát nálam, és egyből felhozta, mondogatta, arcomba dörgölte. Gondolhatod milyen élete lehet, ha 1 kis dolgon ennyit tud élvezkedni, én meg mindenben 1000x jobb vagyok nála.

2017. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az egyesnek koszonom a felajanlast;) focit pont nem szeretem :'D ment a pipa

2 es : koszonom h adtal eselyt a 10% nak

2017. júl. 23. 16:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én éreztem már, de elmúlt, mert változtattam rajta. A buták közt eltitkoltam, hogy okosabb vagyok náluk, és inkább hasonló emberek társaságát kerestem. De lehet, hogy ők meg nálam voltak sokkal okosabbak, ügyesebbek, csak eltitkolták előlem.:D
2017. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Velem is hasonlo a helyzet! Altalaban mindenben vissza kell fognom magam mert nem tudjak tartani a szintem! Nem csak sportban!sokszor mar en erzem magam rosszul hogy benaznom kell , de anyira nem baj! Pl egyszer egy taborban egy 1 oras jatekot amit csapatban jatszanak kb 20 a 20 ellen 2perc alatt megnyertem egyedul, a szervezok azt mondtak ilyet meg nem lattak! Ilyenkor kicsit elgondolkozok!
2017. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt csupa segítőkész emberrel fogsz összefutni gyakin, nyugi.


Vegyük csak sorra, mindenben nem vagy olyan jó:

helyesírás, magyar nyelv szabályainak és stilisztikájának ismerete, saját telefonod beállításának ismerete, önismeret (egyszerűen szinte mindenben jó vagy? Gitározz nekünk, főz részeges csirkét, metssz meg egy barackfát), önmegvalósítás (még egy hozzád illő csapatot se tudsz találni), belső erők mozgósítása (össze ne roppanj!), proaktív gondolkodás (tőlünk kérdezed, mit tehetnél a jövőd érdekében?), hosszú távú tervek kijelölése (mi leszel a sportkarrier után, ha lesz egyáltalán) hosszú távú célok megvalósítása, szociális kompetenciák (hogy álljak hozzá másokhoz).


Nézzük, miben vagy jó:

-állításod szerint jó vagy egy olyan sportban, amely sportág világbajnokságára a magyar férfi válogatott utoljára 1978-ban, a női pedig 1982-ben jutott ki.


Apropó, eljutottál már a válogatottságig?

2017. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nagy vagy✌

De miert kellene elnyomni a kepessegeinket

Hiszen akkor nem fejlodnek

Es ha mondjuk kolis leszel egy olyan szobaban ahol a szobatarsaid IQja kis tulzassal osszeadva annyi mint a tied akkor a te IQ d valiszinuleg ahhoz fog tendalni

Ez ellen mit lehet tenni?

2017. júl. 23. 16:31
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem kell és nem szabad elnyomni a tehetségedet, sőt, a fejlesztése mindannyiunk érdekében áll.


A hozzászólásomban arra akartam célozni, hogy a nem a fejlődésedet szolgáló környezetet le kell cserélni egy téged és tehetségedet fejlesztő környezetre. Létezik tehetséggondozás, majd ha ott felfigyelnek rád, és alkalmasnak tartanak arra, h foglalkoznak veled, nos, majd akkor köszönd meg a lehetőséget, és élj vele. Addig keress, míg ezt a környezetet (csapat, edző, suli, ösztöndíj, mentális és fizikai programok, sportpszichológus stb) megtalálod.

2017. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Tudtam h jonni fog egy ilyen valasz mint a 6 ostol

Igazad van nem lehet mindenben jonak lenni, mindenkinek vannak gyenge pontjai, de van h egy ember feltunoen jo sokmindenben es ezt mar az osztalytarsaim is mondtak

Nem.. igazad van , nem tudok osszealitani egy csapatot mert akarmennyire is fajdalmas sz.rbol nem lehet varat epiteni

Vannak tehetseges emberek ..igen vannak de keves a gyerek es igy egy helyen hat bizony nincs sok

De nem mondtam melyik sportban vagyok jo es mivel az elsportolo karrier nem biztos h kamatozni fog ( hiszen nem egy nagy tehetseg sullyedt a kozepszerusegbe) ezert ugy dontottem a z orvosi palyat valasztom es nem teged kerdeztem a tovabbtanulasi dolgokrol

Azonkivul h atterjunk a lelki vonatkozasra

Minden embernel van h mlyponton van...meg lehet erosodni lelkileg de 17 ev keves hozza..de dolgozom rajta

2017. júl. 23. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!