Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elvontnak túl átlagos vagyok,...

Elvontnak túl átlagos vagyok, átlagosnak meg túl elvont. Más is érez így, vagy csak én?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egész jó megfogalmazás. De talán mindenki így érez magával kapcsolatban.
2017. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele
2017. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aha :-)
2017. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, pont így érzek.

És emiatt kevés emberhez tudok közel kerülni, mert az átlagosok untatnak, az elvontak meg túl elvontak hozzám képest (bár néhányukkal egész jól elvagyok).

2017. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Nem tudom, én átlagosnak tartom magam, mások meg elvontnak tartanak. Szerintem ez viszonyítás kérdése. Meg hozzáállásé. Gyerekkoromban senki sem barátkozott velem, mert fura vagyok. Felnőttként meg sokan, miközben én maradtam ugyanolyan. Vagy lehet hogy ezek a felnőttek is elvontak, csak mivel azok, engem átlagosnak látnak és ezért barátkoznak? :D
2017. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mindenki más, és talán minden átlagosban megvan az a kis elvontság, ahogy az elvontakban a kicsi átlagosság.

Lehet nagy hülyeséget mondtam, és fogok mondani. De idővel biztosan megtalálod magad.

2017. aug. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!