Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogyan fejlesztenéd magadat...

Te hogyan fejlesztenéd magadat ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Korlátozott lehetőségek, nincs pénzed erre külön, elhúzódó lábadozás 50-60%-os közérzet sok fekvéssel.

42/férfi vagyok, jelenleg nincs munkám, így pénzem se. Szórakozás, komolyabb programok kilőve. Sokat bicajozok, olvasok, és rejtvényeket fejtek. Ezen kívül tanulok a gyakoriról, és fejlesztem a dobtudásomat. Mit tehetnék még magamért? Te miket csinálnál?



2017. júl. 24. 00:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, szeretem a filmeket, de nem sorozatok nézésével akarom kitölteni a napot. Köszönöm a kreatív válaszokat!
2017. júl. 24. 00:53
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Keresnék munkát, mert nem szeretek éhenhalni.
2017. júl. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szabad megkérdeznem, hogy miből lábadozol éppen? Semmilyen munkát nem tudnál vállalni? Azzal valóban hasznosan el tudnád tölteni az idődet, a felsorolt tevékenységeiddel inkább csak kitöltöd azt.
2017. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj valami olyat, ami érdekel.
2017. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Keresnék munkát. Ha nem élek külön szüleimtől, külön költözök instant. Kitanulok valami szakmát, valami képzésre megyek, bármi, hogy ne olyan munkám legyen ami elveszi az összes időm és még pénzt is alig kapok.


Keresnék magamnak egy nőt, majd elkezdenék valahova eljárni, ahol ismerkedek. (Például én megtanulnék zongorázni mert engem az érdekel, utána eljárnék küzdősportot megtanulni. ott is lehet barátokat találni, amivel már el is kezdődik a szociális életem)

Ez mellett olvasnék ahogy eddig, dobolnék is. Bicajozást hanyagolnám, mert kb. semmi értelme, csak másokkal bicajoznék, pl. egy lánnyal akit bicajozás közben megismerek közelebbről, stb. És így legalább van haszna.


Rejtvényt nem fejtenék soha többé. Gyakoriról nem tudsz tanulni, itt kb. mindenki bolond, ritka amikor zsenivel beszélsz és tudsz tőle tanulni. Csak butulsz.. Pszichológiát is ezerrel tanulnám, és a tudatos életmódot is elkezdeném, ezek az alap támaszai lennének az elmémnek, a rejtvények helyett.

2017. júl. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Angolul tudsz? Ha nem, akkor az például egy elég alapvető készség, amit érdemes megszerezni.

Tölts le angol nyelvű könyveket, filmeket (angol felirattal), angol nyelvoktató anyagokat, keress nyelvtanuló oldalakat, és gyakorolj sokat.


Programozni is meg lehet tanulni otthon önképzéssel, van erre egy csomó oldal.



"Ezen kívül tanulok a gyakoriról"


LOL, mit tanulsz a gyakoriról? Hogyan kell retardált tininek lenni, meg suttyó proletárnak? :)

Vagy kihagytam valamit, és van itt valami értelmes kurzus? :D

2017. júl. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
A gyakoriról szerzett tudásals meg a dobolással irgalmatlan pénzeket lehet kaszálni, jó úton jársz. A rejtvényfejtés skillt már nem is írom, arra harapnak a nagy cégek.
2017. júl. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A válaszokat köszönöm, bár majdnem mindenki figyelmen kívül hagyta az 50-60%-os közérzetet. Természetesen akarok és fogok dolgozni, miután teljesen felépültem, de durva szédüléssel, hányingerrel, érzékelési zavarokkal jelenleg még nem tudok. A közhiedelemmel ellentétben nem mindenkinek az számít fejlődésnek, hogy bődületes pénzeket keressen.

És igenis lehet tanulni a gyakoriból, de persze nem a tini párkapcsolatok oldalról. Az angol tanulást folytatom, és várom a további ötleteket.

2017. júl. 24. 01:51
 9/13 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, ha tudatos gondolkodásba kezdenél, tudatos életmódod folytatnál, akkor mindenben jobb lehetnél.

Ez az amit nagyon erősen javaslok.

2017. júl. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Leírhatnád, hogy eddig milyen képességeid, végzettségeid vannak, és eddig milyen munkákat végeztél.

Esetleg arról is, hogy miből lábadozol most.


Úgy hasznosabb tanácsokat kaphatnál, mint így nagy általánosságban.

2017. júl. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!