Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogyan fejlesztenéd magadat...

Te hogyan fejlesztenéd magadat ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Korlátozott lehetőségek, nincs pénzed erre külön, elhúzódó lábadozás 50-60%-os közérzet sok fekvéssel.

42/férfi vagyok, jelenleg nincs munkám, így pénzem se. Szórakozás, komolyabb programok kilőve. Sokat bicajozok, olvasok, és rejtvényeket fejtek. Ezen kívül tanulok a gyakoriról, és fejlesztem a dobtudásomat. Mit tehetnék még magamért? Te miket csinálnál?



2017. júl. 24. 00:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Oké. 1. szakmám cukrász, de ezt nem szeretem. A 2.Bőrdíszműves szabász+ van egy érettségim. Szabászként dolgoztam pár cégnél, majd bőrdíszműves vállalkozó voltam. Egy tragédia miatt rászoktam a nyugtatókra és most az elvonási tünetekből lábadzok.
2017. júl. 24. 03:18
 12/13 A kérdező kommentje:
*lábadozok
2017. júl. 24. 03:19
 13/13 anonim ***** válasza:

Bármiben fejleszteném magamat, amihez tehetségem vagy kedvem van. Leginkább te tudod eldönteni, hogy mik lehetnek ezek.

A nyelvtudás pedig sosem árt, már csak azért sem, mert még nagyobb rálátásod lesz a világra általa.


Egyébként a gyakoriról tényleg lehet tanulni, mivel vannak normális hozzászólók is, érdemi információt közölve. Emellett valóban nem az a fejlődés, ami sok pénzt hoz, az csak egy része.


Egyébként lelkileg is fejlesztheted magadat: meditáció, filozófia (ha erre fogékony vagy), rengeteg érdekes olvasnivalót találni erről a neten. Türelem, empátia, belátóképesség fejlesztése mindig meghozza a gyümölcsét, bármihez is kezd az ember.

2017. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!