Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet a negatív beidegz...

Hogyan lehet a negatív beidegződéseket, fóbiákat megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Valakinek sikerült ez, aki mondjuk súlyos fóbiában, pánikbetegségben szenvedett, és mondjuk elment pszichiáterhez vagy pszichológushoz, és ott segítettek neki, mivel segítettek, hogy végleg eltűnjön (a gyógyszereken kívül). Pozitív gondolkodásmódra való átállás, vagy valami ilyesmi segített?

2013. szept. 17. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyógyuláshoz mindkettőre szükség van. És ne mosd össze a beidegződést a pánikbetegséggel, mert nem azonosak.
2013. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsánat ha nem szakszerűen fejeztem ki magam, csak arra gondolok hogy ugye valami a tudatalattiba bevésődik nagyon mélyen. Akiknek ilyen volt, azt gondolom a gyógyszereken kívül valamivel kezelték, és azokra lennék kíváncsi akiknek volt ilyen, hogy hogyan ment egy terápia
2013. szept. 17. 13:41
 3/3 anonim válasza:

Kognitív viselkedésterápiával lehet a leggyorsabban változtatni. Nézd meg például őket: panikrendelo.com

Én hozzájuk jártam (illetve ők jártak hozzám, mert házhoz jönnek :)). Komoly pánikbetegségem és agorafóbiám volt, a házból alig bírtam kimenni, és tényleg pár hét alatt hatalmas javulást tudtunk elérni.

Ja, és én nem szedtem gyógyszert, és így is működött.

2013. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!