Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak hasonló értékrendű...

Vannak hasonló értékrendű fiatalok?

Figyelt kérdés

Sajnos elég kevés olyan barátom van, akivel úgy érezném, hogy tényleg egy hullámhosszon vagyunk, és nem csak úgy elütjük az időt egymás társaságában.

Szeretek szórakozni, de inkább egy kávézóba beülés, mint szórakozóhelyen tombolás formájában. Dolgozom, ebből is adódik, hogy nem a szüleimtől kérek pénzt (akkor is nagyon ritkán tettem, amíg csak iskolába jártam), a korombeliek azonban sokszor 10ezreket költenek egy hétvége alatt, amit előtte nap kaptak mondjuk az anyjuktól.

Nem származom szegény családból, de nekem soha nem fordult meg a fejemben, hogy ennyi pénzt szórjak ki az ablakon egy átmulatott éjszaka miatt.

Szeretek a természetben lenni, biciklizni, vízpartra menni, túrázni a hegyekben, vagy csak egy nagyot sétálni és kibeszélni az adott hét történéseit. Úgy érzem, hogy ezekkel a dolgokkal sokszor egyedül vagyok a környezetemben. Más is érez hasonlót? Pozitív tapasztalatok, akik tudtak ilyen barátokat találni?

19F


2017. júl. 24. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is teljesen eltérek a mostani fiataloktól, és találtam hozzám hasonló embereket. Egyik 20 éves fiú, a másik egy lány akivel nagyon jóban vagyok, és teljesen megértjük egymást. Gyakorin ismertem meg mindkettőt.

Tehát ne add fel, csak keresned kell, idővel találni fogsz. Én is így találtam meg őket, hogy sokat ismerkedtem itt.

2017. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan akadnak csak kevesen vannak, mint a tisztességes politikusok;)
2017. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezeket érzem, bár nekem szerencsére hímnemű van, akivel tudunk filozófiaestet tartani egymásnak, lány kiadásban is hiányzik egy hasonló. Nálam ráadásul kávézó vagy ilyesmi beülős hely sem nagyon játszik, mert nem szeretem az ilyen szituációkat és agyhalott leszek :D Szóval tényleg kb vízpart, biciklizés, túrázás, ami eléggé tud hiányozni, és ezt rendszeresen csinálni, nem félévente egyszer :D

23F

2017. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!