Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért van sok, megtévesztésig...

Azért van sok, megtévesztésig hasonló ember mert Istennek igy könnyebb dolga van?

Figyelt kérdés
Hiszek Istenbe de sokat gondolkodtam hogy mi a célja Istennek azzal hogy teremt a földre olyan embereket akik kiköpött másuk egymásnak de közben semmilyen rokonság sincs köztūk és többnyire nem is tudnak egymásról vagy csak ritkán.Azt megfigyeltem hogy a hangjuk is nagyon hasonló.Ha a 7.napon megpihent,akkor az hogy ne létezzenek egymáshoz hasonlò emberek óriási feladat lenne neki.De miért lehet fontos Istennek hogy egymástól minél messzebb teremtse őket?De hogy még a mozdulataik,vérmérsékletūk,stílusuk is hasonlítson az valami elképesztő,tiszta klón.
2017. jún. 7. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Vagy Isten megunja az embergyártást és már állatokat akar termelni. A bökkenő hogy tudja elmaradt a termelési beosztásától, így copy pastel párat.

Szerintem is így van.

2017. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Isten az embert saját képmására teremtette csak ugy szeretetből.


A többit(pl egyéni személyes dolgokat)már az emberek tették hozzá vagy vették el belőle, mert ugye szabad akaratot is adott

2017. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem akarlak megbántani titeket aranyosak vagytok hogy ij hamar válaszoltatok de egyik választ sem értem kicsit jobban megfogalmaznátok?
2017. jún. 7. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Pl ha lenne egy gyereked, bizti jobban örülnél, ha pl emberi és nem papagáj v majomfejű.

Igy ertendő az első rész.


Viszont ha a gyereked nem egy angyal es hozzádvágja a spagettistálat, azt már a gyereked saját szabad akaratábol teszi mert nem robotember. Ugy nem is lenne az igazi.

2017. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek istenben, de tényleg durva, hogy szinte teljesen egyforma emberek vaannak, akik nem is rokonok
2017. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem számít a külső hasonlóság. Lelkileg senki sem egyforma, és ez a lényeg.


Van egy személy, aki nagyon hasonlít rám, de az illető jellemre (mások elmondása alapján) egy züllött, senkiházi bűnöző, aki átvesz bizonyos viselkedési mintákat. Nincs becsülete.

Nem ismerem személyesen, csak látásból, viszont ő valamilyen, homályos okból kifolyólag ártani akar nekem, legalábbis úgy veszem észre, még ha esetleg tévednék is.


Mi késztetett téged, hogy kitedd ezt a kérdést?

2017. jún. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért mert ez a dolog mindig érdekelt.
2017. jún. 8. 11:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen hetedik nap?

Isten végten. Időtlenség. Értelmezhetetlen hogy nap. Nem vennétek észre magatokat, bibliafüggő majmom, hogy általános emberi fogalmak alá korlátozzátok az egyetlen létezőt?


Nincs semmi féle hetedik napi pihenés.

Istennek egy célja van. Anyagi létezés bőőővem bőven alatta van. Mintha azt kérdeznéd, mi célja van egy gyári munkás gyerelének egyik játékával a gyár vezérigazgatójának.


Ez nem direkt van így. Sok sok lehetőség van, amiért ennyire hasonlítanak.

Például, hogy 7.6 milliárdan vagyunk.., vaagy, egy lélekhalmazból vannak, vagy ki tudja. Lényegtelen.

2017. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!