Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányoknak mennyire fontos,...

Lányoknak mennyire fontos, hogy izmos legyen a srác?

Figyelt kérdés

Intelligens vagyok, mondhatni vicces, arcra jóképű, tehát vegyük úgy, hogy minden jó, kivéve a test. Borzasztóan vékony vagyok.

Mivel van valami probléma a pajzsmirigyemmel, ezért egyszerűen képtelen vagyok hízni. Több évig próbáltam edzeni is, de egyszerűen szó szerint észrevehetetlen hatása volt, ezért feladtam.

Mivel nincs testem, így a sokaktól elvárt férfias, tekintélyparancsoló kiállásom sincs meg, helyette aranyos vagyok, mint egy kutya.


Átlagban ez mennyire számít?

Az a baj, hogy a mostani csaj eléggé rajta van az edzés témán és gáznak érzem, hogy szinte ő férfiasabb testtel rendelkezik, mint én.

17/F


2017. júl. 24. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább felhúzhatjátok egymás ruháit
2017. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaja, kevesebbet kell költenünk ruhákra.
2017. júl. 24. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Van, akinél fontos, van, akinél nem.


Sajnálom a pajzsmirigyproblémádat. :(


Esetleg még megpróbálhatnád Arnold Schwarzenegger A testépítés nagy enciklopédiája című könyv alapján edzeni, hátha sikerrel jársz. :)

2017. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a vékony férfiak tetszenek, nem igazán jönnek be az izmok. Inkább esze legyen.

26/N

2017. júl. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak az tiniribiknek számít, hogy izmos vagy-e vagy sem... ha lesz rendes nőd azt ugyse fogja érdekelni h izmos vagy-e

De nyugi ez az én véleményem bástya👌👌

2017. júl. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
Hidd el van ott izomjózsikba olyan, aki nem hogy tekintélyt parancsoláshoz gyenge még a férfias mozzanatai sincsenek meg :) Ez egy divat, hogy sok lány ezzel a csak az izmos pasi témával jön meg ott van az a része aki már lány létére is gyúrós, ami szerintem egy szinten túl agyrém és roppant nőietlen.....
2017. júl. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Izmos ne legyen, azt nem szeretem.

De vékony se, az a legrosszabb :(

Mondjuk egy 190 cm 95 kg húsos, termèszetes test a legtutibb.

Egyèl sokat, sportolj, szedj bères cseppet, hátha változol.

Van akinek a vèkony pasik jönnek amúgy br.

2017. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor edzettél mennyit ettél? És a pajzsmirigy problémáddal nem lehet kezdeni semmit?
2017. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont hogy nem tetszenek az izmos férfiak.Sőt..Egyáltalán nem jön be a telibe gyúrt pasi.Az átlagos testűeket szeretem.Lényegébe véve tök mindegy,hogyan néz ki,tudok szeretni valakit akkor is ha vékony,akkor is ha izmos,akkor is ha átlagos.
2017. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!