Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalabb nők/lányok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb nők/lányok akiknek fontos a srác anyagi helyzete, tőletek kérdeznék?

Figyelt kérdés

Nem trollkodni szeretnék ezért akit érzékenyen érint a téma inkább ne olvassa.


Szóval azt szeretném tudni, hogy ha mondjuk te 25 alatti csaj vagy akinek igenis számít a másik anyagi helyzete akkor:

Te magad milyen anyagi körülmények között élsz -gondolom- a családoddal?

Mekkora a minimális elvárás a pasival kapcsolatban, felőlem kifejtheted havi összegben is vagy mondjuk legyen lakása/autója/el tudjon vinni nyaralni/éttermekbe/vásárolni vagy legyen meg ehhez az anyagi háttér tehát adott esetben tudjon venni lakást/házat stb.

És még annyi, hogy ha a srác is fiatal mint ti akkor nem zavar titeket, hogy amúgy tulajdonképpen a szülei pénzéből "él"? Persze ez fiatalon még természetes amíg mondjuk tanul de azért mégsem magának köszönheti. Bár végülis hülye lenne nem élni a lehetőséggel.


Nagyjából ennyi nemtudom hány lány fog válaszolni :D


2017. ápr. 9. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, de válaszolhatok. Nos, azok a nők akik nagyon rossz életkörülmények között élnek, és arra használnák a pasit, hogy ebből kijussanak, azok keresnek egy náluk 15-20 évvel idősebb vagyonos pasit, aki által fel tudnak emelkedni. Viszont nem ritka az, ha már kijutott a szarból anyagilag akkor otthagyja egy fiatal jóképű pasiért, ismerek ilyet.

A másik típusa a nőknek akik elvárják az anyagiakat egy pasitól, akik szintén gazdagok és ebből presztízs kérdést csinálnak. Ennek nem tudom mi értelme van, de mindenki úgy választ társat ahogy akar.

2017. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Te magad milyen anyagi körülmények között élsz -gondolom- a családoddal?

Most már jó körülmények között élünk. Amikor fiatalabb voltam nem igazán volt így, de a szüleim rengeteget dolgoztak és 10 óra munka után gyerek mellett fejlesztették magukat saját pénzen így most már azt mondanám jó életünk van. Nem vagyunk gazdagok, de most már nem kell aggódni a hónap végén, járunk nyaralni évi kétszer (belföldön) és tudnak nekem segíteni abban, hogy nappali egyetemre járhassak. Nem velük élek már, hanem többed magammal albérletben.


Mekkora a minimális elvárás a pasival kapcsolatban, felőlem kifejtheted havi összegben is vagy mondjuk legyen lakása/autója/el tudjon vinni nyaralni/éttermekbe/vásárolni vagy legyen meg ehhez az anyagi háttér tehát adott esetben tudjon venni lakást/házat stb.

Nálam az az elvárás, hogy akarjon jó életet magának, legyen benne annyi, hogy nem megállapodik a minimálbéres munka mellett. Mint írtam mi sem a csúcsról kezdtük, de rengeteget dolgoztak a szüleim, így én is ezt akarom. Az, hogy az ember 20-25 évesen nem keres sokat nem meglepő, de olyannal nem jöttem volna össze soha, aki lusta és nem gondol a jövőre.


És még annyi, hogy ha a srác is fiatal mint ti akkor nem zavar titeket, hogy amúgy tulajdonképpen a szülei pénzéből "él"? Persze ez fiatalon még természetes amíg mondjuk tanul de azért mégsem magának köszönheti. Bár végülis hülye lenne nem élni a lehetőséggel.

Mindenki hülye lenne nem élni a lehetőséggel. Nekem is segítenek, mert megtehetik. Én pedig elfogadom, mert így nem kell rengeteg órát kihagynom és a félév végén pánikolnom, mint azoknak a csoporttársaimnak, akik diákmunkáznak. Így elég csak nyáron dolgoznom és akkor amikor fel tudok időt szabadítani a továbbtanulás rovása nélkül.

2017. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!