Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön az, ha egy srác izmos? Ez mennyire fontos nektek?

Figyelt kérdés
Az izmoknál nem arra gondolok, hogy egy versenytestépítős legyek vagy legyen kockahasam, hanem arra, hogy a karomon és a vállamon valamelyest látszódjon a gyúrás.

2017. márc. 29. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem számít. De ha az a kérdés, hogy bejön-e akkor igen, de nem ez alapján fogok párt választani.
2017. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem bejön, ha van vkin valamennyi izom, de mellé vékony is (kevés a testzsírja), másnéven szálkás.
2017. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel értek egyet. Bejönni bejön , de volt már olyan srác akinek alig látszódtak az izmai és mégis odavoltam érte.

Nem ez a legfontosabb nem befolyásoló tényező de pluszpont.

2017. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy bejön-e?: igen

Hogy izmos-e a srác akibe beleszerettem?: nem

Azt gondoltam fontos, de aztán pesétált ez a pálcika gyerek az életembe és borult minden

17/L

2017. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ugyanilyen vagyok énis,jó látni hogy van akinek bejön:D 19/f
2017. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kings never Die válasza:
92%
Szerintem nem sorsdöntő, de mindenképpen előny.
2017. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Én most ezért járok konditerembe, hogy külsőm még szebb legyen most hétvégén 5ből 2-3csaj már szóba áll velem, egyikkel csókoloztam is, de 2 nap múlva dobott mert összevan zavarodva, m1 hosszú. Szóval amikor kezdtem az edzés 30ból 1 állt szóba. Tehát igen is számít a test. Számomra a legfonotosabb épp test és épp lélek. Akkor könyebb csajozni sokkal. M
2017. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Az előző vagyok.

Mondjuk még várok 1 hónapot, hogy csajozzak. Addig nem megyek buliba sehova csak magammal foglalkozok.

2017. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen lehet elhinni a mai felszínes világban, de én nem szorulok rá, nem is nagyon vágyok egy kigyúrt testre/srácra. Nekem az arca sokkal fontosabb, hogy megfogjon benne valami, olyan vonások amik eltörpülnek a testi adottságokkal szemben..a lélekről nem is beszélve, az a legfontosabb.

Persze jól néz ki meg stb, de én kifejezetten nem vágyok rá..

2017. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekem mindegy, hogy egy fiú izmos-e. Szerintem nem különösen vonzó, ha egy fiú izmos, de eddig egyedül vagyok ezzel. A fontos, hogy ne legyen elhízva ;-)
2017. ápr. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!