Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leszbikus lányok, nők! Mivel...

Leszbikus lányok, nők! Mivel szeretek foglalkozni a szabadidőtökben?

Figyelt kérdés

Kérlek, írjatok kort is, ill. azt is, milyen típusú leszbikusok vagytok! (Arra vagyok kiváncsi, hogy a fiús, unis és nőies leszbikusok miben különböznek-e a hobbijaik terén.)

Kérlek, ne azt írjátok, hogy a párotokkal lenni, hanem, hogy önállóan mit szerettek csinálni.

Köszönöm!



2017. júl. 25. 11:19
1 2 3
 1/26 Erika.Csavaros válasza:
36%
Tanulj meg legalább írni helyesen,hogy esetleg komolyan vegyünk. A szerettek a te esetedben rosszul van írva mert az 2 t nem pedig 1.
2017. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Arra nem gondoltál, hogy véletlenül elírtam? Nem kell mindjárt letorkolni, és válaszolj a kérdésemre inkább, mivel az érdekel! Köszi!
2017. júl. 25. 11:45
 3/26 A kérdező kommentje:
Bár tudod mit? Bunkó vagy, így nem érdekel, mit csinálsz a szabadidődben. Valószínűleg a beszólogatás a hobbid és mások hibáinak kihangsúlyozása. Elég szomorú...
2017. júl. 25. 11:47
 4/26 A kérdező kommentje:
Normális kommentelők válasza továbbra is érdekel! ;)
2017. júl. 25. 12:44
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
Kedves kérdező: sajnos mindig vannak ilyenek. Hagyd őket továbbra is figyelmen kívül.
2017. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
Szeretek rajzolni, festeni és novellákat írni.. 18 vagyok és nőies.
2017. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
100%
Nem vagyok teljesen leszbi, úgy mondanám, hogy 70%-ban vonzanak a nők, és 30%-ban a férfiak. Egyébként nőiesnek mondom magam, bár nem hordok állandóan szoknyát, tűsarkút, meg ékszereket, de a nőies, elegáns ruhákban érzem jól magam, és semmi fiús nincs rajtam. Szabadidőmben festek, ez a hobbym és kreatív tárgyakat, fa dobozokat készítek. Ezen kívül imádok túrázni, utazni, szeretem a természetet. :)
2017. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
51%
Utolsó vagyok, kort nem írtam. 21L és egyébként közgazdász hallgató vagyok.
2017. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

Tudom, hogy ez 18+ kategória, de én 16 éves vagyok, zenét hallgatok, szeretek kajákat csinálni, tornázok, edzek.

Ja, és nőies vagyok.

2017. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolhatok biszexként is?

Ha igen akkor szeretek túrázni, teniszezek, sokat járok moziba és színházba és társasági ember vagyok szeretek emberek között lenni pl: bulizni vagy csak kávézni a barátaimmal.

Ha nem akkor csak felejtsd el amit írtam.

18/L és kimondottan nőies vagyok.

2017. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!