Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leszbikus lányok, nők! Mivel...

Leszbikus lányok, nők! Mivel szeretek foglalkozni a szabadidőtökben?

Figyelt kérdés

Kérlek, írjatok kort is, ill. azt is, milyen típusú leszbikusok vagytok! (Arra vagyok kiváncsi, hogy a fiús, unis és nőies leszbikusok miben különböznek-e a hobbijaik terén.)

Kérlek, ne azt írjátok, hogy a párotokkal lenni, hanem, hogy önállóan mit szerettek csinálni.

Köszönöm!



2017. júl. 25. 11:19
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

Helló :)

A szabadidőmet legjobban a barátaimmal szeretem tölteni, mozi, kávé, filmezés, koncert stb :)

Ha viszont egyedül vagyok leginkább olvasok, futok 💪 vagy sütök! :)

20L és nőies!

2017. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:

Nekem jelenleg az edzés a mindenem, de ezen kívül még nagyon sok mindent szeretek csinálni.

21/L nőies

2017. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem a kérdést..minden leszbikus ugyanúgy ember...mindenkinek más a hobbija... miért kapcsolódna a hobbi a szexualitáshoz? Nem hiszem, hogy vannak külön leszbikus hobbik..
2017. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszolóm!

Nem arra voltam kíváncsi, hogy vannak-e speciális leszbikus hobbik, hanem mivel nem ismerek sok leszbikus lányt/nőt magamon kívül, érdekelt, hogy más ilyen beállítottságú nő mivel foglalkozik a szabadidejében, ill. az érdekelt, vannak-e rokonlelkeim, akik hasonló hobbikkal töltik az idejüket, mint én. Ahogy látom, rajtam kívül is vannak művészi tevékenységekkel foglalkozó nőies leszbikusok, aminek nagyon örülök.:)) Azt hittem, kb. egyedül vagyok az érdeklődési körömmel, de úgy néz ki nem :)


Mindenkinek köszönöm, aki hozzászólt vagy írt nekem! :) És jöhetnek még kommentek! ;)

2017. júl. 26. 07:36
 15/26 anonim ***** válasza:
7%
Azt amit a heretok. Mondjuk.
2017. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, látom te sem érted, mire voltam kíváncsi... Mindegy.Az előző kommentemben leírtam. Esetleg olvasd el... Kösz!
2017. júl. 26. 20:51
 17/26 anonim ***** válasza:
Elolvastam, de igazából értelmetlen a kérdésed, mert a hobbi, kedves időtöltés nem szexuális beállítottságtól függ. Tök egyértelmű hogy a rengeteg leszbikusból akad olyan aki szerinted "rokonlélek" lehet. Ahogy hereto is.
2017. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Bocsi, de mivel az a kevés leszbikus nő, akit ismerek, ők fiúsak, fiús hobbival, pl. küzdősportokat szeretik, gamerek, animé rajongók, stb. A kérdésem ezért tettem fel, mert művészi hajlamú, nőies leszbikusokkal még nem találkoztam eddig. Most már érted, miért írtam ki a kérdésem?
2017. júl. 26. 21:38
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
Most minek kell ez a kötekedés? Nem tanulmányt akar készíteni a kérdező , pusztán kíváncsi volt valamire és megkérdezte. Miért ekkora probléma ez?
2017. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Én szeretek zenét hallgatni/előadni,olvasni,videókat nézni(youtubeon) :)

14/l/l

Én sem túl nőiesnek,sem túl férfiasnak nem gondolom magam...Úgy gondolom,hogy egy nő,bárhogy öltözik is,lehet nőies,hiszen hát...érted,nő.. :)

2017. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!