Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leszbikus lányok, nők! Mivel...

Leszbikus lányok, nők! Mivel szeretek foglalkozni a szabadidőtökben?

Figyelt kérdés

Kérlek, írjatok kort is, ill. azt is, milyen típusú leszbikusok vagytok! (Arra vagyok kiváncsi, hogy a fiús, unis és nőies leszbikusok miben különböznek-e a hobbijaik terén.)

Kérlek, ne azt írjátok, hogy a párotokkal lenni, hanem, hogy önállóan mit szerettek csinálni.

Köszönöm!



2017. júl. 25. 11:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én szeretek, futni, túrázni, és nagyon szeretem az állatokat, szóval szeretek macskázni, kutyát sétáltatni, és lovagolni.


Ezenkívül szeretek még olvasni is meg sorozatokat nézni.


22 éves vagyok és nőies

2017. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Korszakfüggő, hogy mit csinálok szabadidőmben. Leginkább rajzolni, zenélni, sétalni és fotózgatni szeretek.Stílusban fiusnak mondanam magam. 19/L
2017. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Kis macskám, horror filmek és sorozatok, instagram.. Főzés.

Lanyok irhattok :)

23L

2017. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%Lanyos 😊😊😊😊😊💎💎💎🌈
2017. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Általában műkorcsolyázással és lovaglással töltöm a szabadidőm, hobbi szinten történeteket,verseket írok, szeretek színházba járni. A párom cirkuszban lép fel, ìgy gyakran járok az ő előadásaira is.

33/N

2018. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
*És lipstick vagyok.
2018. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!