Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nok lennenek ugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nok lennenek ugy harmasban hogy csak a masik novel kene foglalkozni es termeszetesen a par ferfi tagja nem nyulna hozzajuk?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem
2016. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Megkerdezhetem miert nem?

Ennyire zavar a ferfi test latvanya?

2016. okt. 20. 12:03
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez teljesen egyénfüggő...

Viszont ha hármasról van szó, akkor a leszbikus nő nyilván nem csak a nővel lenne, hanem közvetlenül részese lenne a férfi is a nő szeretkezésének is (még ha aktívan nem is vesz részt benne).

Tedd fel magadnak a kérdést: te szívesen néznéd végig közelről, ahogy két férfi szexel egymással? Nem kéne benne részt venned, csak ott lenni... (mert egy leszbikus nő számára pont ennyire idegen lehet egy hetero pár aktusa).

2016. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen van benne igazsag amit irtal, de talan ez olyan mint amikor ket ferfi egy no van , de a fiuk nem foglalkoznak egymassal!

Itt ugyanez lenne csak az egyik fel nem ferfi hanem no!

2016. okt. 20. 13:01
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

Én például nem nyúlok olyan nőhöz, aki volt férfival. (Ez persze lesarkított. Nyilván ha szeretek valakit, pont leszarom kivel volt korábban, vagy kivel szexelt)

Másrészt meg, azt hogy én kivel fekszem le, magánügynek érzem és sem egy harmadik nőt, sem férfit nem tűrnék el a hálószobámban.

2016. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
azt nem értem csak, hogy erre a célra miért kell feltétlenül leszbikus nő neked, miért nem jó egy biszex lány?
2016. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

# 4: Nem ugyanaz, mert a két férfi egy nő felállásban minden érintett heteroszexuális, számukra ez az aktus természetes.

Ellenben egy leszbikus számára a hetero aktus nem vonzó, sőt, akár még taszító is lehet. Ezért írtam példaként, hogy milyen lenne neked végignézni, ahogy két férfi egymással szexel.

2016. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6 ! Azert mert En nem csalnam meg a paromat es igy biztos nem kell a masik nohoz ernem es hat O sem igenyelne a kozeledesemet.

7! Ez idaig rendben is van amit mondasz , de Nekem komoly trauma lenne egy meztelen ferfi latvanyat feldolgoznom, es altalaban ilyen felallasban is bi vagy meleg ferfiak jelentkeznek.

Tehat szinte ugyanaz amit a leszbi lany bevonasaval irtam.

Neki ott van egy no akivel foglalkozhat, es nem Velem kene.

2016. okt. 20. 17:26
 9/16 anonim ***** válasza:
ha meg van beszélve lehet a biszex lány sem kér a közeledésedből, nyugi :D
2016. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Én sem nyúlnék olyan nőhöz,aki elöttem volt férfival,pláne ha lehet,hogy csak néhány órával azelőtt.Arról nem is beszélve,hogy zuhanyzott-e utána...És valahogy az sem vonz, hogy pár órával utánam újra megy a férfihoz.Az meg,hogy egy férfi nézzen közben,egy vicc, szerintem te magad sem gondolod komolyan.
2016. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!