Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire nincs életük egyesekne...

Ennyire nincs életük egyeseknek? Vagy mi más az oka ennek a magatartásnak?

Figyelt kérdés

Kiíródik egy kérdés. Tök mindegy, melyik témában, milyen indíttatásból.

És 90%-ban nem a kérdésre érkeznek a válaszok, hanem jön a kioktatás, a személyeskedés, a cinizmus, az okoskodás, sokszor a tárgytól teljesen eltérve támadják, osztják a kérdezőket.

Olyan dolgokba kötnek bele, ami nincs is leírva, megy a találgatás 1000-el.

Nem az lenne a lényege az oldalnak, hogy a kérdésére kapjon valami értékelhető választ, aki kiírta?

Akik beszólogatnak, kötekednek, tényleg ez a legnagyobb boldogság az életükben, amitől jól érzik magukat?

(Bizti van hasonló kérdés, de nem fogok neki állni keresgélni... És valamiért érzem, hogy az érintettek most valahogy pont nem fognak ráérni válaszolni, gondolom, nem elég szaftos a téma...)



2017. júl. 25. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem (csak?) életük nincs, önbizalmuk nincs. Ezért szeretnek másokat lehúzni, és itt következmények és kellemetlenség nélkül megtehetik.
2017. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért, azt hiszed neked van életed, ha ilyenekkel van időd foglalkozni? :D kit érdekel, mit rágódsz ilyen hülyeségeken? Inkább menj ki a szabadba egy kicsit.
2017. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2

Mond valamit az a fogalom, hogy mobilnet?

És az, hogy tömegközlekedés?

Vagy az utazás?

Na rakd össze ezeket, és mindjárt érdemtelenné válik, amit ideköptél 😆

2017. júl. 25. 15:35
 4/11 anonim ***** válasza:

sok kérdésre válaszoltam már. néhányszor én is ott voltam a kérdezőt oltó társaságban, de csak két esetben.

1: nincs megfelelően részletezve a kérdés, és ezáltal - pár részletet feltételezve - jött válaszok után elkezd pampogni a kérdező, hogy miről pofázunk, nem is úgy van, meg mindenki idijóta.

2: önigazolást keresve kérdez valaki, de hoppon marad a kérdező, mert nincs igaza, és emiatt beugat mindenkinek, mert nem akarja elfogadni h téved.


Sokszor amúgy ha nincs eléggé részletezve akkor egy válaszoló kitalál valamit (ami nem feltétlen felel meg a valóságnak) és ezt szokta a többi válaszadó elfogadni ténynek, mert nagyon sokszor apró kicsi dolgok dönthetnek arról, hogy egy kérdésre mi a helyes válasz.

2017. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon sok ember által látogatott anonim fórum. Nem szabadna meglepődni ezen.
2017. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenféle ember megfordul itt. Van aki unatkozik, van aki direkt trollkodik, más osztja az észt ezerrel, vagy vaktában találgat. Van, aki halálosan komoly kérdésre is hülyeséget ír, más meg baromságra is tudományos részletességgel, válaszát dokumentált adatokkal támasztva alá. Szerintem az a legjobb, ha a kérdező kiszedi az értelmesebb válaszokat, a többit meg elfelejti.
2017. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, aki ezt teszi, nem fog neked idejönni és bevallani, hogy húú, én vagyok a beszólogatós, leoltós, mindent fikázós.

Az ilyen ember ilyen kérdésnél kussol. Hiába olvassa ezt a kiírásod, akkor sem. Sunyik. Más jó szót nem találok rá.

2017. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Nyilván. Erre utaltam én is a kérdésben...

De komolyan mondom, legyen szó bármelyik kategóriáról, már félve írom ki én is a kérdéseket. Ha nem elég részletes, akkor jön a találgatás. Ha részletezem, tuti, hogy kiragadnak belőle valami lényegtelen dolgot, amit elkezdenek elemezgetni, és azon lovagolnak, az eredeti kérdés meg kb le van szarva 😂

2017. júl. 25. 16:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam három esetben szakad el a cérna:


Amikor olyan kérdést tesz fel valaki...


...amire a gugli a válasz.

...amivel orvoshoz kéne fordulni, nem itt pötyögni, mert innen senki sem tud segíteni, csak tanácsot adni, vagy még azt se.

...ami tele van helyesírási hibákkal vagy nem tudja értelmesen megfogalmazni a mondandóját.


Minden más esetben próbálok segíteni, tapasztalataimat leírni.

2017. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Az 1. és a 3. teljesen érthető.

A 2. viszont esetfüggő.

Ha egy általános probléma tünetenyhítéséről érdeklődik valaki, mit ajánlanak, akkor is jön a válasz, amit az orvos felír :D

De persze vannak komolyabb dolgok, pl ha 2 hónapja valaki nem menstruál, az valóban ciki, ha nem megy el és itt kérdezget.

2017. júl. 25. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!