Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy ha történik...

Miért van az hogy ha történik velem valami jó akkor jön valami és elrontja?

Figyelt kérdés

Pl van egy nap amikor nagyon jól érzem magam jó dolgok történtek velem de nem tudom kiélvezni mert jö egy rossz hír van egyszerűen csak rossz lesz? Miert van ez? A rossz kedvem hosszabb ideig tart mint a jó

Ti is vagytok igy ezzel?



2017. júl. 25. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok emberrel történnek rossz dolgok és a legtöbben hajlamosabbak vagyunk ezeket sötétebbnek látni, emlékezetesebbnek tartani, mint a jó dolgokat. A rosszak közül az apró rosszakra is felfigyelünk, a jókból, meg sokszor csak a nagyon jókra.
2017. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dettó ilyen vagyok: rendszerint ez mindig egyugyanazon dologgal kapcsolatban történik nálam.

Miért van ez? Rossz a karmánk.

2017. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az az érzésem, hogy a Sors (vagy akárki) benyújtja a számlát a jóért, amit adott. Már odáig jutottam, hogy amikor jól érzem magam, közben félek, milyen árat kell majd ezért fizetnem. Ez már szinte beteges, de sajnos megvan az oka.
2017. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!