Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ismertek olyan lányokat,...

Ti ismertek olyan lányokat, akik mindenkivel kedvesek, közvetlenek, mosolygósak és soha még a légynek sem ártottak?

Figyelt kérdés
Én ilyen lányokról álmodozom egész nap
2017. júl. 26. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, és elég közel állunk egymáshoz. Teszek róla hogy ő neki se tudjon senki ártani.
2017. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló testvéred?
2017. júl. 26. 18:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát olyan ember nemigen hiszem, hogy találni fogsz 14-15 év felett, akinek nincsen legalább egy sötétebb folt a múltjában. Na, meg ezzel a mentalitással hosszútávon nem is igazán lehet boldogulni az életben. Persze, nagyon jó, ha az embernek pozitív a kisugárzása és kedves az emberekkel, de az életben bizony vannak olyan pontok, amikor igenis meg kell húzni egy bizonyos határt és némi keménységet, határozottságot kell magunkra erőltetni, különben nem fogunk előrébb jutni.

De amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak: igen, ismerek hasonló típusú lányokat és jóban is vagyok velük, nagyon szeretem a társaságukat. Az egyikük két évvel idősebb nálam és tényleg olyan nekem mintha egy pótanya lenne :D Nagyon benne van ez a gondoskodó, babusgató hajlam azok iránt, akiket szeret :)

23/F

2017. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én kedves vagyok, mosolygós, közvetlen, na de azért tudok gonosz is lenni, ha akarok. 22/L
2017. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet, pár barátnőm.

Én viszont tudok ártani, ha az illető kiprovokálja.

16/L

2017. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó lány válaszoló téged biztosan sokan szeretnek akkor:)
2017. júl. 26. 19:11
 8/12 A kérdező kommentje:
Mármint a 22/L-nek
2017. júl. 26. 19:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerettem egyszer egy ilyen lányt, és ő is engem, de elválasztott a kegyetlen élet minket egymástól. :(
2017. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!