Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek a vékony lányok,...

Fiúk! Nektek a vékony lányok, esetleg inkább a teltebb lányok jönnekbe?

Figyelt kérdés

A teltebb szó alatt nem kövéret értek.

161 cm magas vagyok. Illetve ez elég alacsony...:)

3 hónappal ezelőtt 62 kg voltam,de én kövérnek tartottam magam,mások szerint nem voltam az. Elkezdtem diétázni és sikerült lefogynom 56 kg-ra. Ezzel most sem vagyok teljesen megelégedvel,és természetes,hogy egy lány mindig szép és nőies akar lenni.


2017. júl. 27. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ezredjére is leírom, hogy az összkép számít.
2017. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves első! :)

Tegyük fel,hogy vagy egy arcba gyönyörü nő,ami a te ideálod.

Mégis hogyan tetszene jobban? Vékony és hosszú combokkal,vagy úgy ha lenne rajta amit fogni?

2017. júl. 27. 11:52
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Vékony csajon is van mit fogni...

Ez csak a dagik menekülőszava.

Igen, vékony párti vagyok.

2017. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem szeretem a hosszú combokat, nincs lábfétisem egyáltalán.


[link]


Ő például nagyon tetszik, nem is az a tipikusan vékony, és nem is duci.

2017. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyes esetekben szoktam ítélni, tehát minden egyes lányról meg tudom ítélni, hogy bejön-e vagy nem. És ez nem attól függ, hogy milyen a testalkata, van, hogy vékony lány tetszik, van, hogy olyan, akin van mit fogni. De ennek a fordítottja is igaz. Úgyhogy hiába kérdezgetsz ilyen általános dolgokat, hogy bejönnek-e a teltebb lányok, erre a kérdésre így nem lehet válaszolni.


Annyi biztos, hogy nekem a legtöbb lány, aki bejön, inkább normál alkatú, se nem vékony, se nem telt, nem tudom, miért kell a végletekben gondolkodnod...


"Tegyük fel,hogy vagy egy arcba gyönyörü nő,ami a te ideálod.

Mégis hogyan tetszene jobban? Vékony és hosszú combokkal,vagy úgy ha lenne rajta amit fogni?"


Te hány éves vagy? Látszik, hogy fogalmad sincs a férfiakról, ez a kérdés olyan gyerekes, ne is haragudj. Nincs olyan nő, aki arcra ideál, mert az összkép számít, a viselkedése, a belső tulajdonságai is és persze a teste is stb.


Minden férfinak más dolgok jönnek be, úgyhogy teljesen felesleges általános dolgokkal foglalkoznod, valakinek vagy meg fogsz tetszeni úgy, ahogy vagy, vagy pedig nem.

2017. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha elégedetlen vagy a testalkatoddal, akkor fogyj le, a lényeg, hogy érezd magad jól, és legyél tisztában magaddal, hogy vonzó és szép vagy. Ha ezt egy nő elfogadja magáról, akkor lesz neki egy olyan kisugárzása, hogy vonzza a férfiakat (és mindegy, hogy vékony vagy teltebb). Tehát ne más véleményére legyél kíváncsi, hogy másnak mi tetszik, hanem magadat fogadd el szépnek, és tegyél érte, hogy így legyen. Onnantól kezdve nem fog érdekelni senki véleménye, és onnantól kezdve tetszeni is fogsz a másik nemnek. Remélem, majd egyszer megérted, miről beszélek (és nem azt mondtam, hogy szállj el magadtól és legyél beképzelt a szépségedre, hanem az egészséges magabiztosságról beszéltem).
2017. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az arany középút egy kis arányossággal meghintve a legjobb :)
2017. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az összkèp számìt. Hiàba nèzel ki ku*va jòl, ha nem lehet veled beszèlgetni szinte semmiről, stb, stb. Volt màr vèkony, husis baràtnőm is. Ha nem vagy igazàn kövèr, nàlam nem az a döntő az hogy vèkony vagy-e vagy husisabb.
2017. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a középkategóriát szeretem. A túlzott teltség már taszító, de a nádszálkisasszonyoktól is rosszul tudok lenni.
2017. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Azért az vicc, hogy 2017-ben, annyi moletteket istenítő és a vékony nőket lekicsinylő cikk, egyéni vélemény, fórumokon való kitárgyalás után még mindig itt tartunk. Nektek úgy látszik, semmi nem elég jó.


Üdv., egy vékony lány.

2017. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!